Főoldal » Meccsek » 2023. július 8. » Academia Cantolao - Universitario

Academia Cantolao - Universitario 1:4 (0:3)

Perui Bajnokság mérkőzés, 3. forduló - 2023. július 8. 03:00
Helyszín: Estadio Nacional de Lima (Lima)

Matías Di Benedetto ('24, 0-1), Marco Saravia ('40, 0-2), Alex Valera ('45+2, 0-3), Piero Quispe ('71, 0-4), Emanuel Herrera ('90+4, öngól, 1-4)

• Aldo Corzo az egyetlen a mezőnyből, aki kilenc Academia Cantolao - Universitario mérkőzésen is szerepelt.
  • Ez volt Alex Valera 5. gólja, melyet az Academia Cantolao hálójába lőtt.

Academia Cantolao utolsó 10 meccse

Forma: GyőzelemVereségVereségVereségDöntetlenDöntetlenDöntetlenGyőzelemVereségVereség

Universitario utolsó 10 meccse

Forma: GyőzelemGyőzelemDöntetlenVereségVereségGyőzelemVereségVereségGyőzelemVereség

Inkább Universitario győzelem

A két csapat az elmúlt 3 évben hétszer találkozott. A lejátszott mérkőzések gólaránya az Universitario csapatának kedvez (13:8).

Ebből a csapatok négyszer játszottak az Academia Cantolao stadionjában, a gólarány pedig a vendégeknek, az Universitario csapatának kedvez (6:5).

Az elmúlt fél évben az Academia Cantolao egyszer nyert hazai pályán, kétszer játszott döntetlent és négyszer kapott ki. Az elmúlt fél év mérlege szerint az Universitario kétszer nyert idegenben, egyszer játszott döntetlent és ötször kapott ki. Ezek alapján nagyobb sikerrel vette az Universitario az utóbbi mérkőzéseit.

Ha az elmúlt egy évben, a Perui Bajnokság mérkőzésein nyújtott hazai teljesítményt nézzük, az Academia Cantolao 2 győzelmet, 2 döntetlent és 6 vereséget könyvelhetett el. A vendég csapat, az Universitario pedig idegenben háromszor nyert, kétszer játszott döntetlent és ötször kapott ki. Ez alapján az Universitario szerepelt jobban.

Az elmúlt egy évben az Academia Cantolao olyan csapatokat győzött le hazai pályán, mint pl. a Deportivo Binacional vagy a Cienciano. Az Universitario pedig olyan csapatokat vert idegenben, mint pl. a Gimnasia La Plata, a Deportivo Binacional. Az Universitario erősebb ellenfeleket tudott legyőzni (akik előkelőbb helyen szerepelnek a Focikatalógus All-Time toplistán).
Az elmúlt egy évben az Academia Cantolao olyan csapatoktól szenvedett vereséget hazai pályán, mint pl. az Unión Comercio, a Carlos Manucci vagy a Deportivo Municipal. Az Universitario gárdáját pedig olyan csapatok győzték le idegenben, mint pl. az Unión Comercio, az Alianza Atlético vagy a Nublense. Az Academia Cantolao csapatát erősebb ellenfelek voltak csak képesek legyőzni.

Academia Cantolao 2234., Universitario 1290. a Focikatalógus All-Time toplistáján. Ez alapján az Universitario jobb csapatnak tűnik.

A Focikatalógus szerint az Universitario nyeri ezt a találkozót.