Főoldal » Meccsek » 2023. április 22. » Aberystwyth - Caernarfon Town

Aberystwyth - Caernarfon Town 3:2 (1:2)

Nem ez a legfrissebb összecsapás a két csapat között, 2023. október 17-én is volt Caernarfon Town - Aberystwyth mérkőzés!

Walesi Bajnokság mérkőzés, alsó ház, 32. forduló - 2023. április 22. 13:45
Helyszín: Park Avenue (Aberystwyth, Ceredigion)

Rob Hughes ('2, 0-1), Harry Arnison ('39, 1-1), Laurie Bell ('45+1, 1-2), Mark Cadwallader ('55, 2-2), Niall Flint ('90+4, 3-2)

• A mérkőzés mind az öt gólját különböző játékos szerezte.
  • Darren Thomas és Sion Bradley összesen tíz Aberystwyth - Caernarfon Town mérkőzésen szerepeltek.
  • Az Aberystwyth már hat mérkőzés óta veretlen, utoljára 2023. március 11-én sikerült ellenfélnek legyőznie (a Haverfordwest County verte őket).

Aberystwyth utolsó 10 meccse

Forma: DöntetlenDöntetlenDöntetlenGyőzelemGyőzelemVereségGyőzelemDöntetlenVereségGyőzelem

Caernarfon Town utolsó 10 meccse

Forma: GyőzelemVereségGyőzelemDöntetlenVereségVereségDöntetlenGyőzelemGyőzelemVereség

Inkább Caernarfon Town győzelem

A két csapat az elmúlt 3 évben hétszer találkozott. A lejátszott mérkőzések gólaránya a Caernarfon Town csapatának kedvez (11:10).

Ebből a csapatok háromszor játszottak az Aberystwyth stadionjában, a gólarány pedig a vendégeknek, a Caernarfon Town csapatának kedvez (4:3).
Az elmúlt fél évben az Aberystwyth kétszer nyert hazai pályán, kétszer játszott döntetlent és egyszer kapott ki. Az elmúlt fél év mérlege szerint a Caernarfon Town kétszer nyert idegenben, egyszer játszott döntetlent és kétszer kapott ki. A statisztika alapján az Aberystwyth sikeresebb volt a közelmúltban.

Ha az elmúlt egy évben, a Walesi Bajnokság mérkőzésein nyújtott hazai teljesítményt nézzük, az Aberystwyth 4 győzelmet, 2 döntetlent és 3 vereséget könyvelhetett el. A vendég csapat, a Caernarfon Town pedig idegenben négyszer nyert, kétszer játszott döntetlent és hatszor kapott ki. Tehát az Aberystwyth jobban szerepelt.

Az elmúlt egy évben az Aberystwyth olyan csapatokat győzött le hazai pályán, mint pl. a Caernarfon Town, a Flint vagy a Pontypridd. A Caernarfon Town pedig olyan csapatokat vert idegenben, mint pl. a Cardiff MU, a Flint vagy az Airbus UK Broughton. A Caernarfon Town erősebb ellenfeleket tudott legyőzni (akik előkelőbb helyen szerepelnek a Focikatalógus All-Time toplistán).
Az elmúlt egy évben az Aberystwyth olyan csapatoktól szenvedett vereséget hazai pályán, mint pl. a Haverfordwest County, a Penybont vagy a Newtown AFC. A Caernarfon Town gárdáját pedig olyan csapatok győzték le idegenben, mint pl. a Pontypridd, a Flint vagy a Penybont. Az Aberystwyth csapatát erősebb ellenfelek voltak csak képesek legyőzni.

Aberystwyth 1683., Caernarfon Town 1764. a Focikatalógus All-Time toplistáján. Ez alapján az Aberystwyth jobb csapatnak tűnik.

A Focikatalógus az Aberystwyth csapatát tartja nyerésre esélyesebbnek.