Főoldal » Meccsek » 2014. november 15. » Aalst - Tubize

Aalst - Tubize 2:3 (1:1)

Nem ez a legfrissebb összecsapás a két csapat között, 2015. április 19-én is volt Tubize - Aalst mérkőzés!

Belga Másodosztály mérkőzés, 16. forduló - 2014. november 15. 20:00
Helyszín: Het Pierre Cornelisstadion (Aalst)

Ratko Vansimpsen ('27, 1-0), Amara Diané ('45+1, 1-1), Elis Koulibaly ('64, 2-1), Amara Diané ('73, 2-2), Pierre Gevaert ('90+1, 2-3)

• Ezek a játékosok öt Aalst - Tubize mérkőzésen is játszottak: Kevin Van den Noortgaete, Tjendo De Cuyper.
  • Az Aalst már öt mérkőzés óta nyeretlen, utoljára 2014. október 11-én sikerült ellenfelet legyőzniük (az ASV Geel csapatát).

Aalst utolsó 10 meccse

Forma: VereségVereségDöntetlenVereségGyőzelemDöntetlenGyőzelemVereségDöntetlenDöntetlen

Tubize utolsó 10 meccse

Forma: VereségVereségGyőzelemVereségDöntetlenDöntetlenDöntetlenGyőzelemVereségVereség

Inkább Tubize győzelem

A két csapat az elmúlt 3 évben négyszer találkozott. A lejátszott mérkőzések gólaránya a Tubize csapatának kedvez (11:7).

Ebből a csapatok kétszer játszottak az Aalst stadionjában, a gólarány pedig a vendégeknek, a Tubize csapatának kedvez (4:2).
Az elmúlt fél évben az Aalst kétszer nyert hazai pályán, kétszer játszott döntetlent és háromszor kapott ki. Az elmúlt fél év mérlege szerint a Tubize egyszer nyert idegenben, egyszer játszott döntetlent és négyszer kapott ki. A statisztika alapján az Aalst sikeresebb volt a közelmúltban.

Ha az elmúlt egy évben, a Belga Másodosztály mérkőzésein nyújtott hazai teljesítményt nézzük, az Aalst 2 győzelmet, 2 döntetlent és 3 vereséget könyvelhetett el. A vendég csapat, a Tubize pedig idegenben kétszer nyert, egyszer játszott döntetlent és négyszer kapott ki. Tehát az Aalst jobban szerepelt.

Az elmúlt egy évben az Aalst olyan csapatokat győzött le hazai pályán, mint pl. a Royal Antwerp, az Oudenaarde vagy a KRC Mechelen. A Tubize pedig olyan csapatokat vert idegenben, mint pl. a Dessel Sport, az ASV Geel vagy a Wallonia Walhain. Az Aalst erősebb ellenfeleket tudott legyőzni (akik előkelőbb helyen szerepelnek a Focikatalógus All-Time toplistán).

Az elmúlt egy évben az Aalst olyan csapatoktól szenvedett vereséget hazai pályán, mint pl. a Mons, a Lommel vagy a Sint-Truidense. A Tubize gárdáját pedig olyan csapatok győzték le idegenben, mint pl. a Seraing United, a Heist vagy a Dessel Sport. Az Aalst csapatát erősebb ellenfelek voltak csak képesek legyőzni.

Aalst 1318., Tubize 768. a Focikatalógus All-Time toplistáján. Ez alapján a Tubize jobb csapatnak tűnik.
A Focikatalógus az Aalst csapatát tartja nyerésre esélyesebbnek.