Főoldal » Meccsek » 2020. július 6. » Heidenheim - Werder Bremen

Heidenheim - Werder Bremen 2:2 (0:1)

Nem ez a legfrissebb összecsapás a két csapat között, 2024. február 10-én is volt Werder Bremen - Heidenheim mérkőzés!

Bundesliga mérkőzés, bentmaradásért - 2020. július 6. 20:30
Helyszín: Voith-Arena (Heidenheim an der Brenz)

Norman Theuerkauf ('3, öngól, 0-1), Tim Kleindienst ('85, 1-1), Tim Kleindienst ('90+7, 11-esből, 2-1), Ludwig Augustinsson ('90+4, 2-2)

Mérkőzés összefoglaló:

• Két gól is született a rendes játékidő hosszabbításában, a 90 perc letelte után.

Heidenheim utolsó 10 meccse

Forma: DöntetlenVereségGyőzelemDöntetlenGyőzelemVereségGyőzelemDöntetlenGyőzelemVereség

Werder Bremen utolsó 10 meccse

Forma: DöntetlenGyőzelemVereségVereségGyőzelemVereségVereségGyőzelemDöntetlenGyőzelem