Főoldal » Meccsek » 2020. november 25. » Villarreal II - Alcoyano

Villarreal II - Alcoyano 3:0 (2:0)

Nem ez a legfrissebb összecsapás a két csapat között, 2022. március 27-én is volt Alcoyano - Villarreal II mérkőzés!

Spanyol harmadosztály, 3. csoport mérkőzés, 4. forduló - 2020. november 25. 17:00
Helyszín: Ciudad Deportiva del Villarreal (Villarreal)

Ahn June-Hyuk ('17, 1-0), Alejandro Millán ('32, 2-0), Alejandro Millán ('63, 3-0)

Mérkőzés összefoglaló:

• A játékvezető a sok szabálytalanság miatt hat alkalommal osztott ki sárgalapot.

Villarreal II utolsó 10 meccse

Forma: DöntetlenGyőzelemDöntetlenVereségVereségDöntetlenVereségGyőzelemGyőzelemGyőzelem

Alcoyano utolsó 10 meccse

Forma: GyőzelemVereségDöntetlenDöntetlenDöntetlenVereségVereségVereségVereségDöntetlen
2020. nov. 22. 16:30