Főoldal » Meccsek » 2020. november 28. » San Fernando - Algeciras

San Fernando - Algeciras 1:2 (0:1)

Nem ez a legfrissebb összecsapás a két csapat között, 2024. január 28-án is volt San Fernando - Algeciras mérkőzés!

Spanyol harmadosztály, 4. csoport mérkőzés, 6. forduló - 2020. november 28. 18:00
Helyszín: Estadio Iberoamericano 2010 (San Fernando)

Álvaro Romero ('26, 0-1), Dopico ('47, 1-1), Marc Llinares ('64, 1-2)

• A játékvezető a sok szabálytalanság miatt nyolc alkalommal osztott ki sárgalapot.

San Fernando utolsó 10 meccse

Forma: VereségGyőzelemVereségDöntetlenGyőzelemDöntetlenDöntetlenGyőzelemVereségGyőzelem

Algeciras utolsó 10 meccse

Forma: GyőzelemGyőzelemGyőzelemGyőzelemDöntetlenGyőzelemVereségDöntetlenVereségGyőzelem

Inkább Algeciras győzelem
A két csapat az elmúlt 3 évben háromszor találkozott. A lejátszott mérkőzések gólaránya a San Fernando csapatának kedvez (5:1).

Ebből a csapatok egyszer játszottak a San Fernando stadionjában, a gólarány pedig a hazaiaknak, a San Fernando csapatának kedvez (2:0).

Az elmúlt fél évben a San Fernando egyszer nyert hazai pályán, egyszer játszott döntetlent és egyszer kapott ki. Az elmúlt fél év mérlege szerint az Algeciras kétszer nyert idegenben, ezzel minden meccsét megnyerve. Ezek alapján nagyobb sikerrel vette az Algeciras az utóbbi mérkőzéseit.

Ha az elmúlt egy évben, a Spanyol harmadosztály, 4. csoport mérkőzésein nyújtott hazai teljesítményt nézzük, a San Fernando 1 vereséget könyvelhetett el. A vendég csapat, az Algeciras pedig idegenben kétszer nyert. Ez alapján az Algeciras szerepelt jobban.

Az elmúlt egy évben a San Fernando olyan csapatokat győzött le hazai pályán, mint pl. az AD Ceuta. Az Algeciras pedig olyan csapatokat vert idegenben, mint pl. a Huelva. Az Algeciras erősebb ellenfeleket tudott legyőzni (akik előkelőbb helyen szerepelnek a Focikatalógus All-Time toplistán).
San Fernando 1455., Algeciras 2232. a Focikatalógus All-Time toplistáján. Ez alapján a San Fernando jobb csapatnak tűnik.

A Focikatalógus a San Fernando csapatát tartja nyerésre esélyesebbnek.