Főoldal » Meccsek » 2016. június 19. » Orlando City - San Jose Earthquakes

Orlando City - San Jose Earthquakes 2:2 (0:0)

Nem ez a legfrissebb összecsapás a két csapat között, 2024. május 19-én is lesz San Jose Earthquakes - Orlando City mérkőzés!

MLS mérkőzés, alapszakasz - 2016. június 19. 01:30
Helyszín: Camping World Stadium (Orlando, Florida), 37.200 néző

Seb Hines ('66, 1-0), Chad Barrett ('85, 1-1), Julio Baptista ('90+1, 2-1), Shea Salinas ('90+4, 2-2)

Orlando City utolsó 10 meccse

Forma: DöntetlenDöntetlenGyőzelemVereségDöntetlenDöntetlenVereségDöntetlenVereségGyőzelem

San Jose Earthquakes utolsó 10 meccse

Forma: VereségDöntetlenDöntetlenGyőzelemGyőzelemVereségDöntetlenGyőzelemVereségGyőzelem

Inkább San Jose Earthquakes győzelem
A két csapat az elmúlt 3 évben egyszer találkozott. A lejátszott mérkőzés gólaránya 1:1, azaz a két csapat a múltban kiegyenlített teljesítményt nyújtott egymás ellen.
Az elmúlt fél évben az Orlando City kétszer nyert hazai pályán, háromszor játszott döntetlent. Az elmúlt fél év mérlege szerint a San Jose Earthquakes egyszer sem nyert idegenben, háromszor játszott döntetlent és négyszer kapott ki. A statisztika alapján az Orlando City sikeresebb volt a közelmúltban.

Ha az elmúlt egy évben, a MLS mérkőzésein nyújtott hazai teljesítményt nézzük, az Orlando City 2 győzelmet és 5 döntetlent könyvelhetett el. A vendég csapat, a San Jose Earthquakes pedig idegenben háromszor játszott döntetlent és négyszer kapott ki. Tehát az Orlando City jobban szerepelt.

Az elmúlt egy évben az Orlando City olyan csapatokat győzött le hazai pályán, mint pl. a Portland Timbers. A San Jose Earthquakes pedig olyan csapatokat vert idegenben, mint pl. a Sacramento Republic. Az Orlando City erősebb ellenfeleket tudott legyőzni (akik előkelőbb helyen szerepelnek a Focikatalógus All-Time toplistán).

Orlando City 1531., San Jose Earthquakes 660. a Focikatalógus All-Time toplistáján. Ez alapján a San Jose Earthquakes jobb csapatnak tűnik.
A Focikatalógus az Orlando City csapatát tartja nyerésre esélyesebbnek.