Főoldal » Meccsek » 2024. március 10. » Lugo - Unionistas de Salamanca

Lugo - Unionistas de Salamanca 1:1 (0:1)

Spanyol harmadosztály, 1. csoport mérkőzés, 27. forduló - 2024. március 10. 17:00
Helyszín: Estadio Anxo Carro (Lugo)

Erik Ruiz ('23, 0-1), Nacho Quintana ('60, 1-1)

Lugo győzelem:
25 tipp (65%)
9 tipp (23%)
Unionistas de Salamanca győzelem:
4 tipp (10%)

Lugo utolsó 10 meccse

Forma: VereségDöntetlenGyőzelemDöntetlenDöntetlenGyőzelemVereségVereségVereségVereség

Unionistas de Salamanca utolsó 10 meccse

Forma: VereségDöntetlenGyőzelemDöntetlenDöntetlenGyőzelemDöntetlenVereségGyőzelemDöntetlen

Inkább Unionistas de Salamanca győzelem
A két csapat az elmúlt 3 évben egyszer találkozott. A lejátszott mérkőzés gólaránya 1:1, azaz a két csapat a múltban kiegyenlített teljesítményt nyújtott egymás ellen.

Az elmúlt fél évben a Lugo egyszer nyert hazai pályán, kétszer játszott döntetlent és kétszer kapott ki. Az elmúlt fél év mérlege szerint az Unionistas de Salamanca egyszer nyert idegenben, négyszer játszott döntetlent. Ezek alapján nagyobb sikerrel vette az Unionistas de Salamanca az utóbbi mérkőzéseit.
Ha az elmúlt egy évben, a Spanyol harmadosztály, 1. csoport mérkőzésein nyújtott hazai teljesítményt nézzük, a Lugo 3 győzelmet, 4 döntetlent és 4 vereséget könyvelhetett el. A vendég csapat, az Unionistas de Salamanca pedig idegenben kétszer nyert, ötször játszott döntetlent és ötször kapott ki. Tehát a Lugo jobban szerepelt.

Az elmúlt egy évben a Lugo olyan csapatokat győzött le hazai pályán, mint pl. a Mirandés, a Real Sociedad II vagy a Real Unión. Az Unionistas de Salamanca pedig olyan csapatokat vert idegenben, mint pl. a Barcelona II, a Gernika vagy a SD Logronés. A Lugo erősebb ellenfeleket tudott legyőzni (akik előkelőbb helyen szerepelnek a Focikatalógus All-Time toplistán).

Az elmúlt egy évben a Lugo olyan csapatoktól szenvedett vereséget hazai pályán, mint pl. az Arenteiro, a Celta Vigo II vagy a Leonesa. Az Unionistas de Salamanca gárdáját pedig olyan csapatok győzték le idegenben, mint pl. az Arenteiro, az Osasuna II vagy a Celta Vigo II. A Lugo csapatát erősebb ellenfelek voltak csak képesek legyőzni.

Lugo 650., Unionistas de Salamanca 1763. a Focikatalógus All-Time toplistáján. Ez alapján a Lugo jobb csapatnak tűnik.

A Focikatalógus a Lugo csapatát tartja nyerésre esélyesebbnek.