Főoldal » Meccsek » 2020. november 8. » Linense - Atletico Sanluqueno

Linense - Atletico Sanluqueno 0:0

Nem ez a legfrissebb összecsapás a két csapat között, 2022. február 6-án is volt Atletico Sanluqueno - Linense mérkőzés!

Spanyol harmadosztály, 4. csoport mérkőzés, 4. forduló - 2020. november 8. 12:00
Helyszín: Estadio Municipal de La Línea de la Concepción (La Línea de la Concepción)

• José Romero az egyetlen a mezőnyből, aki hat Linense - Atletico Sanluqueno mérkőzésen is szerepelt.
  • A játékvezető a sok szabálytalanság miatt hét alkalommal osztott ki sárgalapot.

Linense utolsó 10 meccse

Forma: GyőzelemDöntetlenGyőzelemDöntetlenGyőzelemDöntetlenGyőzelemDöntetlenVereségGyőzelem

Atletico Sanluqueno utolsó 10 meccse

Forma: VereségGyőzelemDöntetlenVereségDöntetlenVereségVereségVereségVereségVereség
2020. nov. 1. 17:30