Főoldal » Meccsek » 2017. december 2. » Guijuelo - Unión Adarve

Guijuelo - Unión Adarve 3:1 (1:0)

Nem ez a legfrissebb összecsapás a két csapat között, 2019. február 17-én is volt Unión Adarve - Guijuelo mérkőzés!

Spanyol harmadosztály, 1. csoport mérkőzés, 17. forduló - 2017. december 2. 17:30
Helyszín: Estadio Municipal de Guijuelo (Guijuelo)

Guijuelo utolsó 10 meccse

Forma: VereségDöntetlenGyőzelemDöntetlenDöntetlenDöntetlenGyőzelemVereségDöntetlenDöntetlen

Unión Adarve utolsó 10 meccse

Forma: DöntetlenVereségGyőzelemVereségGyőzelemVereségGyőzelemGyőzelemVereségDöntetlen

Inkább Unión Adarve győzelem
Az elmúlt fél évben a Guijuelo kétszer nyert hazai pályán, háromszor játszott döntetlent és kétszer kapott ki. Az elmúlt fél év mérlege szerint az Unión Adarve egyszer nyert idegenben, kétszer játszott döntetlent és ötször kapott ki. A statisztika alapján a Guijuelo sikeresebb volt a közelmúltban.

Ha az elmúlt egy évben, a Spanyol harmadosztály, 1. csoport mérkőzésein nyújtott hazai teljesítményt nézzük, a Guijuelo 2 győzelmet, 3 döntetlent és 3 vereséget könyvelhetett el. A vendég csapat, az Unión Adarve pedig idegenben egyszer nyert, kétszer játszott döntetlent és ötször kapott ki. Tehát a Guijuelo jobban szerepelt.

Az elmúlt egy évben a Guijuelo olyan csapatokat győzött le hazai pályán, mint pl. a Ponferradina vagy a Real Valladolid II. Az Unión Adarve pedig olyan csapatokat vert idegenben, mint pl. a Rayo Majadahonda vagy a Racing Ferrol. A Guijuelo erősebb ellenfeleket tudott legyőzni (akik előkelőbb helyen szerepelnek a Focikatalógus All-Time toplistán).

Az elmúlt egy évben a Guijuelo olyan csapatoktól szenvedett vereséget hazai pályán, mint pl. a Cerceda, a Racing Ferrol vagy a Fuenlabrada. Az Unión Adarve gárdáját pedig olyan csapatok győzték le idegenben, mint pl. a Cerceda, az Ontinyent vagy a Talavera. A Guijuelo csapatát erősebb ellenfelek voltak csak képesek legyőzni.

Guijuelo 1380., Unión Adarve 2317. a Focikatalógus All-Time toplistáján. Ez alapján a Guijuelo jobb csapatnak tűnik.

A Focikatalógus a Guijuelo csapatát tartja nyerésre esélyesebbnek.