Főoldal » Meccsek » 2023. november 19. » Eldense - Mirandés

Eldense - Mirandés 2:2 (1:1)

Nem ez a legfrissebb összecsapás a két csapat között, 2024. március 9-én is volt Mirandés - Eldense mérkőzés!

Spanyol Másodosztály mérkőzés, 16. forduló - 2023. november 19. 16:15
Helyszín: Estadio Municipal Nuevo Pepico Amat (Elda)

Alberto Reina ('29, 0-1), Mario Soberón ('45+4, 11-esből, 1-1), Mario Soberón ('47, 2-1), Barbu ('90+3, 2-2)

Eldense utolsó 10 meccse

Forma: GyőzelemGyőzelemGyőzelemGyőzelemDöntetlenDöntetlenGyőzelemVereségVereségVereség

Mirandés utolsó 10 meccse

Forma: VereségDöntetlenGyőzelemGyőzelemGyőzelemDöntetlenVereségVereségGyőzelemVereség

Inkább Mirandés győzelem
Az elmúlt fél évben az Eldense háromszor nyert hazai pályán, kétszer játszott döntetlent és kétszer kapott ki. Az elmúlt fél év mérlege szerint a Mirandés háromszor nyert idegenben, kétszer játszott döntetlent és kétszer kapott ki. Ez kb. egyforma teljesítmény.
Ha az elmúlt egy évben, a Spanyol Másodosztály mérkőzésein nyújtott hazai teljesítményt nézzük, az Eldense 3 győzelmet, 2 döntetlent és 2 vereséget könyvelhetett el. A vendég csapat, a Mirandés pedig idegenben kétszer nyert, kétszer játszott döntetlent és négyszer kapott ki. Tehát az Eldense jobban szerepelt.

Az elmúlt egy évben az Eldense olyan csapatokat győzött le hazai pályán, mint pl. a Sheffield Wednesday, az Eibar vagy a Burgos. A Mirandés pedig olyan csapatokat vert idegenben, mint pl. a Zaragoza, a Villarreal II vagy a SD Logronés. Az Eldense erősebb ellenfeleket tudott legyőzni (akik előkelőbb helyen szerepelnek a Focikatalógus All-Time toplistán).

Az elmúlt egy évben az Eldense olyan csapatoktól szenvedett vereséget hazai pályán, mint pl. a Real Oviedo vagy a Valladolid. A Mirandés gárdáját pedig olyan csapatok győzték le idegenben, mint pl. az Amorebieta, a Real Madrid II. Az Eldense csapatát erősebb ellenfelek voltak csak képesek legyőzni.

Eldense 2112., Mirandés 514. a Focikatalógus All-Time toplistáján. Ez alapján a Mirandés jobb csapatnak tűnik.

A Focikatalógus az Eldense csapatát tartja nyerésre esélyesebbnek.