Főoldal » Meccsek » 2023. szeptember 24. » Chaves - Estrela

Chaves - Estrela 2:2 (0:1)

Nem ez a legfrissebb összecsapás a két csapat között, 2024. február 24-én is volt Estrela - Chaves mérkőzés!

Portugál Bajnokság mérkőzés, 6. forduló - 2023. szeptember 24. 16:30
Helyszín: Estádio Municipal Eng. Manuel Branco Teixeira (Chaves)

Leonardo Silva ('45+1, 0-1), Leo Jabá ('70, 0-2), Héctor Hernández ('85, 1-2), Pedro Pinho ('90+4, 2-2)

• Volt, hogy az Estrela két góllal is vezetett, de végül a Chaves kiegyenlített.

Korábbi Chaves - Estrela mérkőzések:

Chaves győzelem

2021. dec. 27. 3:1 (0:2)

2022. máj. 8. 2:2 (2:1)
Estrela győzelem

Chaves utolsó 10 meccse

Forma: VereségVereségVereségVereségVereségVereségGyőzelemVereségDöntetlenGyőzelem

Estrela utolsó 10 meccse

Forma: VereségDöntetlenGyőzelemVereségVereségVereségGyőzelemVereségDöntetlenVereség

Inkább Estrela győzelem
A két csapat az elmúlt 3 évben kétszer találkozott. A lejátszott mérkőzések gólaránya a Chaves csapatának kedvez (5:3).

Ebből a csapatok egyszer játszottak a Chaves stadionjában, a gólarány 2:2, azaz a két csapat a múltban kiegyenlített teljesítményt nyújtott egymás ellen.
Az elmúlt fél évben a Chaves egyszer nyert hazai pályán, egyszer játszott döntetlent és négyszer kapott ki. Az elmúlt fél év mérlege szerint az Estrela egyszer sem nyert idegenben, egyszer játszott döntetlent és kétszer kapott ki. A statisztika alapján a Chaves sikeresebb volt a közelmúltban.

Ha az elmúlt egy évben, a Portugál Bajnokság mérkőzésein nyújtott hazai teljesítményt nézzük, a Chaves 3 győzelmet és 4 vereséget könyvelhetett el. A vendég csapat, az Estrela pedig idegenben egyszer játszott döntetlent és egyszer kapott ki. Tehát a Chaves jobban szerepelt.

Az elmúlt egy évben a Chaves olyan csapatokat győzött le hazai pályán, mint pl. a Benfica, a Pacos de Ferreira vagy a Feirense. Az Estrela pedig olyan csapatokat vert idegenben, mint pl. a Penafiel, a Covilha vagy az UD Oliveirense. A Chaves erősebb ellenfeleket tudott legyőzni (akik előkelőbb helyen szerepelnek a Focikatalógus All-Time toplistán).

Az elmúlt egy évben a Chaves olyan csapatoktól szenvedett vereséget hazai pályán, mint pl. a Vilaverdense, a Boavista Porto. Az Estrela gárdáját pedig olyan csapatok győzték le idegenben, mint pl. a Portimonense vagy a Benfica. Az Estrela csapatát erősebb ellenfelek voltak csak képesek legyőzni.
Chaves 548., Estrela 2631. a Focikatalógus All-Time toplistáján. Ez alapján a Chaves jobb csapatnak tűnik.

A Focikatalógus a Chaves csapatát tartja nyerésre esélyesebbnek.