Főoldal » Meccsek » 2018. augusztus 16. » CFR Cluj - Alashkert

CFR Cluj - Alashkert 5:0 (2:0)

Európa-Liga selejtező mérkőzés, 3. forduló - 2018. augusztus 16. 19:00
Helyszín: Stadionul Dr. Constantin Radulescu (Cluj-Napoca)

Emmanuel Culio ('20, 11-esből, 1-0), Billel Omrani ('45+1, 2-0), Ovidiu Hoban ('59, 3-0), Billel Omrani ('62, 4-0), Sebastian Mailat ('90+1, 5-0)

59%

• A CFR Cluj már hat mérkőzés óta veretlen, utoljára 2018. július 24-én sikerült ellenfélnek legyőznie (a Malmö FF verte őket).

CFR Cluj utolsó 10 meccse

Forma: GyőzelemGyőzelemGyőzelemDöntetlenDöntetlenVereségDöntetlenGyőzelemGyőzelemGyőzelem

Alashkert utolsó 10 meccse

Forma: VereségGyőzelemDöntetlenGyőzelemGyőzelemVereségVereségDöntetlenDöntetlenDöntetlen

Inkább Alashkert győzelem
A két csapat az elmúlt 3 évben egyszer találkozott. A lejátszott mérkőzés gólaránya a CFR Cluj csapatának kedvez (2:0).

Az elmúlt fél évben a CFR Cluj háromszor nyert hazai pályán, kétszer játszott döntetlent és egyszer kapott ki. Az elmúlt fél év mérlege szerint az Alashkert háromszor nyert idegenben, egyszer játszott döntetlent és egyszer kapott ki. Ezek alapján nagyobb sikerrel vette az Alashkert az utóbbi mérkőzéseit.
Az elmúlt egy évben a CFR Cluj olyan csapatokat győzött le hazai pályán, mint pl. az Astra Giurgiu, a Viitorul Constanta vagy a CSMS Iasi. Az Alashkert pedig olyan csapatokat vert idegenben, mint pl. a Sutjeska Niksic, a Banants vagy a Gandzasar Kapan. A CFR Cluj erősebb ellenfeleket tudott legyőzni (akik előkelőbb helyen szerepelnek a Focikatalógus All-Time toplistán).

Az elmúlt egy évben a CFR Cluj olyan csapatoktól szenvedett vereséget hazai pályán, mint pl. a Malmö FF. Az Alashkert gárdáját pedig olyan csapatok győzték le idegenben, mint pl. a Banants. A CFR Cluj csapatát erősebb ellenfelek voltak csak képesek legyőzni.

CFR Cluj 77., Alashkert 1701. a Focikatalógus All-Time toplistáján. Ez alapján a CFR Cluj jobb csapatnak tűnik.

A Focikatalógus a CFR Cluj csapatát tartja nyerésre esélyesebbnek.