Ahogy a legtöbb weboldal az interneten, ez a webhely is cookie-kat használ, melyekre szükség van a weboldal teljes működéséhez. Weboldalunk böngészésével Ön elfogadja a cookie-k használatát. További információ
Focikatalogus.hu fejléc
       



Facebook
Twitter

Fontosabb mérkőzések:










Focikatalógus All-Time csapatok


Az All-Time listáról
A focikatalógus.hu a 2008/2009-es bajnokságtól kezdve napjainkig tartja nyilván a mérkőzések eredményeit, és ez a lista az ez időszak alatt lejátszott mérkőzésekből áll össze.
A győzelemért 3 pont, a döntetlenért 1 pont jár, csakúgy mint a legtöbb bajnokságban. A lista az összes adatbázisban tárolt mérkőzés alapján készült - bajnokságok, kupaküzdelmek, nemzetközi mérkőzések és barátságos mérkőzések eredményei mind szerepet játszottak a végeredményben.
Focikatalógus All-Time
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 ... végére
HelyCsapatMeccs dbGyőzDöntVerGólarányPontTeljÁtlag gól/meccs
1.Barcelona597423105691554-485137477%2,6-0,8
2.Real Madrid54939077821431-549124776%2,6-1,0
3.Shakhtar Donetsk57038398891196-493124773%2,1-0,9
4.Bayern München54838188791339-454123175%2,4-0,8
5.Benfica53635486961097-468114871%2,0-0,9
6.Manchester United5553451071031069-522114269%1,9-0,9
7.Celtic559348941171133-515113868%2,0-0,9
8.Basel5673351171151174-665112266%2,1-1,2
9.Chelsea5583271211101097-539110266%2,0-1,0
10.FC Porto5003319376997-382108672%2,0-0,8
11.Salzburg5313191101021165-524106767%2,2-1,0
12.Paris St. Germain527315122901007-462106767%1,9-0,9
13.Arsenal5483181121181082-580106665%2,0-1,1
14.Anderlecht5503151191161079-569106464%2,0-1,0
15.Dinamo Kiev527317106104991-474105767%1,9-0,9
16.Dinamo Zágráb51831810199987-447105568%1,9-0,9
17.Atlético Madrid555306123126955-530104163%1,7-1,0
18.PSV Eindhoven509317891031074-517104068%2,1-1,0
19.Olympiakos Pireus4963188593953-396103970%1,9-0,8
20.Ajax503308104911111-489102868%2,2-1,0
21.Borussia Dortmund49430099951054-49599967%2,1-1,0
22.Manchester City524300961281040-56099663%2,0-1,1
23.Sevilla561295104162996-67298959%1,8-1,2
24.Debreceni VSC5542881221441055-65098659%1,9-1,2
25.Sparta Praha509287120102922-47098164%1,8-0,9
26.Juventus48528811681853-41598067%1,8-0,9
27.Fenerbahce502289112101914-50497965%1,8-1,0
28.FC Kobenhavn503286114103873-46397264%1,7-0,9
29.Club Brugge5412881081451021-63997260%1,9-1,2
30.Partizan4702948195887-38896368%1,9-0,8
31.Liverpool546276133137939-57496159%1,7-1,1
32.Maribor514274135105975-56095762%1,9-1,1
33.Steaua Bukarest545265153127808-51994858%1,5-1,0
34.Legia Warszawa511280107124870-49294762%1,7-1,0
35.Tottenham528270129129906-59093959%1,7-1,1
36.Videoton502272107123907-45692361%1,8-0,9
37.PAOK Saloniki514265121128757-46291659%1,5-0,9
38.Zenit Szentpétervár48026511798844-46291263%1,8-1,0
39.Sporting CP486263107116804-49389661%1,7-1,0
40.Panathinaikosz495260115120767-44889560%1,5-0,9
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 ... végére
Amennyiben a honlapunkon közzétett adatokban, eredményekben hibát vagy hiányosságot fedezel fel, kérlek jelezd azt felénk e-mailben.

Minden jog fenntartva © 2017, www.focikatalogus.hu | Jogi nyilatkozat | Bannereink | Kapcsolat: info(kukac)focikatalogus.hu | WebMinute Kft.