Ahogy a legtöbb weboldal az interneten, ez a webhely is cookie-kat használ, melyekre szükség van a weboldal teljes működéséhez. Weboldalunk böngészésével Ön elfogadja a cookie-k használatát. További információ
Focikatalogus.hu fejléc
       



Facebook
Twitter

Fontosabb mérkőzések:










Focikatalógus All-Time csapatok


Az All-Time listáról
A focikatalógus.hu a 2008/2009-es bajnokságtól kezdve napjainkig tartja nyilván a mérkőzések eredményeit, és ez a lista az ez időszak alatt lejátszott mérkőzésekből áll össze.
A győzelemért 3 pont, a döntetlenért 1 pont jár, csakúgy mint a legtöbb bajnokságban. A lista az összes adatbázisban tárolt mérkőzés alapján készült - bajnokságok, kupaküzdelmek, nemzetközi mérkőzések és barátságos mérkőzések eredményei mind szerepet játszottak a végeredményben.
Focikatalógus All-Time
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 ... végére
HelyCsapatMeccs dbGyőzDöntVerGólarányPontTeljÁtlag gól/meccs
1.Barcelona587416103681528-474135177%2,6-0,8
2.Real Madrid54138476811412-540122876%2,6-1,0
3.Shakhtar Donetsk56237797881178-486122873%2,1-0,9
4.Bayern München54037586791317-449121175%2,4-0,8
5.Benfica52834886941081-463113071%2,0-0,9
6.Manchester United5453381051021049-516111968%1,9-0,9
7.Celtic551340941171109-513111467%2,0-0,9
8.Basel5613291171151158-661110466%2,1-1,2
9.Chelsea5513221191101081-535108566%2,0-1,0
10.FC Porto4933259375982-376106872%2,0-0,8
11.Salzburg5263151091021154-523105467%2,2-1,0
12.Arsenal5413141121151068-569105465%2,0-1,1
13.Anderlecht5413091171151059-560104464%2,0-1,0
14.Paris St. Germain51730712090979-457104167%1,9-0,9
15.Dinamo Zágráb5113139999972-440103868%1,9-0,9
16.Dinamo Kiev515310102103971-463103267%1,9-0,9
17.PSV Eindhoven503312891021057-508102568%2,1-1,0
18.Atlético Madrid545302119124935-516102563%1,7-0,9
19.Olympiakos Pireus4853128291938-392101870%1,9-0,8
20.Ajax495301103911097-488100668%2,2-1,0
21.Borussia Dortmund48629697931042-48998568%2,1-1,0
22.Debreceni VSC5482871201411052-64698160%1,9-1,2
23.Manchester City517295941281022-55497963%2,0-1,1
24.Sevilla554290103161984-66497359%1,8-1,2
25.Fenerbahce49328610899905-49696665%1,8-1,0
26.FC Kobenhavn499285111103870-46196665%1,7-0,9
27.Sparta Praha498281117100897-46096064%1,8-0,9
28.Club Brugge5342831081431008-63495760%1,9-1,2
29.Liverpool540275132133933-56595759%1,7-1,0
30.Juventus47627911681834-41395367%1,8-0,9
31.Maribor507270132105959-55594262%1,9-1,1
32.Partizan4622878095870-38594168%1,9-0,8
33.Steaua Bukarest537263149125796-50793858%1,5-0,9
34.Legia Warszawa501278102121865-48493662%1,7-1,0
35.Tottenham519266126127890-58092459%1,7-1,1
36.Videoton495270104121901-45291462%1,8-0,9
37.Zenit Szentpétervár47226211496836-45590064%1,8-1,0
38.PAOK Saloniki503258118127738-45389259%1,5-0,9
39.Viktoria Plzen4502639691921-48588566%2,0-1,1
40.Sporting CP480259106115791-48588361%1,6-1,0
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 ... végére
Amennyiben a honlapunkon közzétett adatokban, eredményekben hibát vagy hiányosságot fedezel fel, kérlek jelezd azt felénk e-mailben.

Minden jog fenntartva © 2017, www.focikatalogus.hu | Jogi nyilatkozat | Bannereink | Kapcsolat: info(kukac)focikatalogus.hu | WebMinute Kft.