Ahogy a legtöbb weboldal az interneten, ez a webhely is cookie-kat használ, melyekre szükség van a weboldal teljes működéséhez. Weboldalunk böngészésével Ön elfogadja a cookie-k használatát. További információ
Focikatalogus.hu fejléc
       



Facebook
Twitter

Fontosabb mérkőzések:










Focikatalógus All-Time csapatok


Az All-Time listáról
A focikatalógus.hu a 2008/2009-es bajnokságtól kezdve napjainkig tartja nyilván a mérkőzések eredményeit, és ez a lista az ez időszak alatt lejátszott mérkőzésekből áll össze.
A győzelemért 3 pont, a döntetlenért 1 pont jár, csakúgy mint a legtöbb bajnokságban. A lista az összes adatbázisban tárolt mérkőzés alapján készült - bajnokságok, kupaküzdelmek, nemzetközi mérkőzések és barátságos mérkőzések eredményei mind szerepet játszottak a végeredményben.
Focikatalógus All-Time
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 ... végére
HelyCsapatMeccs dbGyőzDöntVerGólarányPontTeljÁtlag gól/meccs
1.Barcelona602427105701576-491138677%2,6-0,8
2.Real Madrid55439478821445-556126076%2,6-1,0
3.Shakhtar Donetsk57338599891200-495125473%2,1-0,9
4.Bayern München55338688791354-455124675%2,4-0,8
5.Benfica54135787971104-473115871%2,0-0,9
6.Manchester United5603471091041075-526115068%1,9-0,9
7.Celtic563351951171144-518114868%2,0-0,9
8.Basel5713381181151180-667113266%2,1-1,2
9.Chelsea5613301211101102-541111166%2,0-1,0
10.FC Porto50433394771009-384109372%2,0-0,8
11.Paris St. Germain532319122911015-470107968%1,9-0,9
12.Salzburg5353221111021174-525107767%2,2-1,0
13.Anderlecht5543181191171086-572107365%2,0-1,0
14.Arsenal5523191121211090-591106965%2,0-1,1
15.Dinamo Zágráb523322102991002-447106868%1,9-0,9
16.Dinamo Kiev531320106105998-477106667%1,9-0,9
17.Atlético Madrid560309125126963-532105263%1,7-0,9
18.PSV Eindhoven512320891031082-518104968%2,1-1,0
19.Olympiakos Pireus5023208696959-405104669%1,9-0,8
20.Ajax508310106921119-493103668%2,2-1,0
21.Borussia Dortmund49930499961069-499101168%2,1-1,0
22.Manchester City530303981291051-565100763%2,0-1,1
23.Sevilla5662961061641000-67999459%1,8-1,2
24.Juventus49029211781861-41899368%1,8-0,9
25.Debreceni VSC5572901221451062-65499259%1,9-1,2
26.Fenerbahce506292112102923-50998865%1,8-1,0
27.FC Kobenhavn509291114104888-46798765%1,7-0,9
28.Sparta Praha512288121103923-47198564%1,8-0,9
29.Club Brugge5442891091461026-64397660%1,9-1,2
30.Partizan4742978295897-38997368%1,9-0,8
31.Liverpool550278134138946-58096859%1,7-1,1
32.Maribor517276136105984-56496462%1,9-1,1
33.Legia Warszawa515284107124878-49595962%1,7-1,0
34.Steaua Bukarest548266154128812-52395258%1,5-1,0
35.Tottenham531273129129917-59394860%1,7-1,1
36.Videoton505275107123914-45793262%1,8-0,9
37.PAOK Saloniki518267121130760-46692259%1,5-0,9
38.Zenit Szentpétervár48326611899846-46391663%1,8-1,0
39.Panathinaikosz499263116120775-44990560%1,6-0,9
40.Sporting CP489265108116811-49590362%1,7-1,0
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 ... végére
Amennyiben a honlapunkon közzétett adatokban, eredményekben hibát vagy hiányosságot fedezel fel, kérlek jelezd azt felénk e-mailben.

Minden jog fenntartva © 2017, www.focikatalogus.hu | Jogi nyilatkozat | Bannereink | Kapcsolat: info(kukac)focikatalogus.hu | WebMinute Kft.