Főoldal » Meccsek » 2023. augusztus 5. » Aldershot - Oxford City

Aldershot - Oxford City 5:2 (3:1)

Nem ez a legfrissebb összecsapás a két csapat között, 2024. március 2-án is volt Oxford City - Aldershot mérkőzés!

Nemzeti Liga mérkőzés, 1. forduló - 2023. augusztus 5. 16:00
Helyszín: Electrical Services Stadium (Aldershot, Hampshire)

Jack Barham ('13, 1-0), Josh Parker ('27, 1-1), Haji Mnoga ('33, 2-1), Lorent Tolaj ('45+8, 3-1), Josh Stokes ('50, 4-1), Lorent Tolaj ('89, 5-1), Josh Parker ('90+8, 5-2)

• Öt különböző játékos is betalált az ellenfél kapujába.

Aldershot utolsó 10 meccse

Forma: GyőzelemVereségDöntetlenGyőzelemGyőzelemVereségDöntetlenDöntetlenGyőzelemGyőzelem

Oxford City utolsó 10 meccse

Forma: GyőzelemDöntetlenDöntetlenVereségGyőzelemGyőzelemDöntetlenGyőzelemDöntetlenDöntetlen
2023. júl. 21. 20:45