Főoldal » Meccsek » 2018. május 14. » Zhetysu - Ordabasy

Zhetysu - Ordabasy 4:2 (2:0)

Nem ez a legfrissebb összecsapás a két csapat között, 2024. június 1-jén is lesz Ordabasy - Zhetysu mérkőzés!

Kazah Bajnokság mérkőzés, 10. forduló - 2018. május 14. 13:00
Helyszín: Ortalıq Stadion Jetisu (Taldıqorğan), 1.000 néző

Milan Bojovic ('28, 1-0), Milan Bojovic ('45+1, 11-esből, 2-0), Milan Bojovic ('60, 3-0), Jambul Jighauri ('78, 3-1), Mantas Kuklys ('79, 4-1), Jambul Jighauri ('90+3, 4-2)

• Milan Bojovic mesterhármast ért el a mérkőzésen.

Zhetysu utolsó 10 meccse

Forma: DöntetlenVereségVereségGyőzelemVereségVereségGyőzelemDöntetlenVereségVereség

Ordabasy utolsó 10 meccse

Forma: VereségGyőzelemDöntetlenVereségGyőzelemVereségGyőzelemGyőzelemGyőzelemGyőzelem

Inkább Ordabasy győzelem

Az elmúlt fél évben a Zhetysu kétszer nyert hazai pályán és háromszor kapott ki. Az elmúlt fél év mérlege szerint az Ordabasy kétszer nyert idegenben, egyszer játszott döntetlent és kétszer kapott ki. Ezek alapján nagyobb sikerrel vette az Ordabasy az utóbbi mérkőzéseit.
Ha az elmúlt egy évben, a Kazah Bajnokság mérkőzésein nyújtott hazai teljesítményt nézzük, a Zhetysu 2 győzelmet és 3 vereséget könyvelhetett el. A vendég csapat, az Ordabasy pedig idegenben egyszer nyert, egyszer játszott döntetlent és kétszer kapott ki. Tehát a Zhetysu jobban szerepelt.

Az elmúlt egy évben a Zhetysu olyan csapatokat győzött le hazai pályán, mint pl. az Irtysh Pavlodar vagy a Kaisar Kyzylorda. Az Ordabasy pedig olyan csapatokat vert idegenben, mint pl. az Atyrau vagy a Kyran. A Zhetysu erősebb ellenfeleket tudott legyőzni (akik előkelőbb helyen szerepelnek a Focikatalógus All-Time toplistán).

Az elmúlt egy évben a Zhetysu olyan csapatoktól szenvedett vereséget hazai pályán, mint pl. a Tobol, a Kairat Almaty. Az Ordabasy gárdáját pedig olyan csapatok győzték le idegenben, mint pl. az Akzhayik vagy a Kairat Almaty. A Zhetysu csapatát erősebb ellenfelek voltak csak képesek legyőzni.

Zhetysu 2800., Ordabasy 2340. a Focikatalógus All-Time toplistáján. Ez alapján az Ordabasy jobb csapatnak tűnik.
A Focikatalógus a Zhetysu csapatát tartja nyerésre esélyesebbnek.