Főoldal » Meccsek » 2022. szeptember 4. » Zaragoza - Lugo

Zaragoza - Lugo 1:2 (1:0)

Nem ez a legfrissebb összecsapás a két csapat között, 2023. március 5-én is volt Lugo - Zaragoza mérkőzés!

Spanyol Másodosztály mérkőzés, 4. forduló - 2022. szeptember 4. 21:00
Helyszín: Estadio de la Romareda (Zaragoza)

Giuliano Simeone ('45+3, 1-0), Chris Ramos ('56, 1-1), Chris Ramos ('90+7, 1-2)

• Álvaro Ratón az egyetlen a mezőnyből, aki tizenegy Zaragoza - Lugo mérkőzésen is szerepelt.
  • A Zaragoza már kilenc mérkőzés óta nyeretlen, utoljára 2022. július 23-án sikerült ellenfelet legyőzniük (a Lleida Esportiu csapatát).

Zaragoza utolsó 10 meccse

Forma: VereségDöntetlenDöntetlenDöntetlenDöntetlenVereségDöntetlenDöntetlenGyőzelemGyőzelem

Lugo utolsó 10 meccse

Forma: GyőzelemDöntetlenVereségGyőzelemDöntetlenGyőzelemVereségVereségGyőzelemVereség

Inkább Lugo győzelem
A két csapat az elmúlt 3 évben ötször találkozott. A lejátszott mérkőzések gólaránya a Zaragoza csapatának kedvez (8:4).

Ebből a csapatok kétszer játszottak a Zaragoza stadionjában, a gólarány pedig a hazaiaknak, a Zaragoza csapatának kedvez (2:0).

Az elmúlt fél évben a Zaragoza egyszer sem nyert hazai pályán, egyszer játszott döntetlent és egyszer kapott ki. Az elmúlt fél év mérlege szerint a Lugo egyszer nyert idegenben, kétszer játszott döntetlent. Ezek alapján nagyobb sikerrel vette a Lugo az utóbbi mérkőzéseit.
Ha az elmúlt egy évben, a Spanyol Másodosztály mérkőzésein nyújtott hazai teljesítményt nézzük, a Zaragoza 3 győzelmet, 3 döntetlent és 1 vereséget könyvelhetett el. A vendég csapat, a Lugo pedig idegenben háromszor játszott döntetlent és négyszer kapott ki. Tehát a Zaragoza jobban szerepelt.

Az elmúlt egy évben a Zaragoza olyan csapatokat győzött le hazai pályán, mint pl. a Girona. A Lugo pedig olyan csapatokat vert idegenben, mint pl. az Ourense CF. A Zaragoza erősebb ellenfeleket tudott legyőzni (akik előkelőbb helyen szerepelnek a Focikatalógus All-Time toplistán).

Az elmúlt egy évben a Zaragoza olyan csapatoktól szenvedett vereséget hazai pályán, mint pl. az Al-Nassr vagy az Alcorcón. A Lugo gárdáját pedig olyan csapatok győzték le idegenben, mint pl. az Eibar, a Ponferradina. A Lugo csapatát erősebb ellenfelek voltak csak képesek legyőzni.
Zaragoza 368., Lugo 621. a Focikatalógus All-Time toplistáján. Ez alapján a Zaragoza jobb csapatnak tűnik.

A Focikatalógus a Zaragoza csapatát tartja nyerésre esélyesebbnek.