Főoldal » Meccsek » 2017. április 2. » Zamudio - Amorebieta

Zamudio - Amorebieta 1:4 (0:2)

Spanyol harmadosztály, 2. csoport mérkőzés, 32. forduló - 2017. április 2. 16:30

Muniozguren ('5, 0-1), Mikel Alvaro ('45, 0-2), Arman ('47, 1-2), Koldo Obieta ('53, 1-3), Koldo Obieta ('57, 1-4)

Zamudio utolsó 10 meccse

Forma: VereségVereségVereségDöntetlenVereségGyőzelemDöntetlenVereségVereségGyőzelem

Amorebieta utolsó 10 meccse

Forma: GyőzelemDöntetlenGyőzelemVereségVereségDöntetlenVereségGyőzelemVereségDöntetlen

Inkább Amorebieta győzelem

A két csapat az elmúlt 3 évben egyszer találkozott. A lejátszott mérkőzés gólaránya az Amorebieta csapatának kedvez (1:0).
Az elmúlt fél évben a Zamudio kétszer nyert hazai pályán, egyszer játszott döntetlent és háromszor kapott ki. Az elmúlt fél év mérlege szerint az Amorebieta egyszer sem nyert idegenben, kétszer játszott döntetlent és négyszer kapott ki. A statisztika alapján a Zamudio sikeresebb volt a közelmúltban.

Ha az elmúlt egy évben, a Spanyol harmadosztály, 2. csoport mérkőzésein nyújtott hazai teljesítményt nézzük, a Zamudio 4 győzelmet, 4 döntetlent és 4 vereséget könyvelhetett el. A vendég csapat, az Amorebieta pedig idegenben egyszer nyert, háromszor játszott döntetlent és nyolcszor kapott ki. Tehát a Zamudio jobban szerepelt.

Az elmúlt egy évben a Zamudio olyan csapatokat győzött le hazai pályán, mint pl. a Barakaldo. Az Amorebieta pedig olyan csapatokat vert idegenben, mint pl. a Leioa. A Zamudio erősebb ellenfeleket tudott legyőzni (akik előkelőbb helyen szerepelnek a Focikatalógus All-Time toplistán).

Az elmúlt egy évben a Zamudio olyan csapatoktól szenvedett vereséget hazai pályán, mint pl. a Gernika, az Arenas de Getxo vagy a Real Sociedad II. Az Amorebieta gárdáját pedig olyan csapatok győzték le idegenben, mint pl. a Mensajero, a Socuéllamos vagy a Sestao River. A Zamudio csapatát erősebb ellenfelek voltak csak képesek legyőzni.

Zamudio 3763., Amorebieta 1482. a Focikatalógus All-Time toplistáján. Ez alapján az Amorebieta jobb csapatnak tűnik.
A Focikatalógus a Zamudio csapatát tartja nyerésre esélyesebbnek.