Főoldal » Meccsek » 2022. február 5. » Zamora CF - SD Logronés

Zamora CF - SD Logronés 0:0

Spanyol harmadosztály, 1. csoport mérkőzés, 22. forduló - 2022. február 5. 17:00
Helyszín: Estadio Ruta de la Plata (Zamora)

Zamora CF utolsó 10 meccse

Forma: DöntetlenVereségGyőzelemGyőzelemGyőzelemVereségDöntetlenDöntetlenGyőzelemVereség

SD Logronés utolsó 10 meccse

Forma: GyőzelemGyőzelemVereségVereségVereségVereségDöntetlenVereségDöntetlenVereség

Inkább SD Logronés győzelem

A két csapat az elmúlt 3 évben kétszer találkozott. A lejátszott mérkőzések gólaránya a SD Logronés csapatának kedvez (3:2).
Ebből a csapatok egyszer játszottak a Zamora CF stadionjában, a gólarány pedig a hazaiaknak, a Zamora CF csapatának kedvez (2:1).

Az elmúlt fél évben a Zamora CF egyszer nyert hazai pályán, egyszer játszott döntetlent és háromszor kapott ki. Az elmúlt fél év mérlege szerint a SD Logronés egyszer nyert idegenben, egyszer játszott döntetlent és háromszor kapott ki. Ez kb. egyforma teljesítmény.

Ha az elmúlt egy évben, a Spanyol harmadosztály, 1. csoport mérkőzésein nyújtott hazai teljesítményt nézzük, a Zamora CF 2 győzelmet, 2 döntetlent és 6 vereséget könyvelhetett el. A vendég csapat, a SD Logronés pedig idegenben háromszor nyert, négyszer játszott döntetlent és háromszor kapott ki. Ez alapján a SD Logronés szerepelt jobban.

Az elmúlt egy évben a Zamora CF olyan csapatokat győzött le hazai pályán, mint pl. a Calahorra, az Unionistas de Salamanca vagy a Salamanca CF UDS. A SD Logronés pedig olyan csapatokat vert idegenben, mint pl. az UD Logronés, a Tudelano vagy a Racing Ferrol. A SD Logronés erősebb ellenfeleket tudott legyőzni (akik előkelőbb helyen szerepelnek a Focikatalógus All-Time toplistán).
Az elmúlt egy évben a Zamora CF olyan csapatoktól szenvedett vereséget hazai pályán, mint pl. a Racing Ferrol, a Rayo Majadahonda vagy az Athletic Bilbao II. A SD Logronés gárdáját pedig olyan csapatok győzték le idegenben, mint pl. az Arenteiro, a S.S. Reyes vagy a Rayo Majadahonda. A Zamora CF csapatát erősebb ellenfelek voltak csak képesek legyőzni.

Zamora CF 2757., SD Logronés 2897. a Focikatalógus All-Time toplistáján. Ez alapján a Zamora CF jobb csapatnak tűnik.

A Focikatalógus a Zamora CF csapatát tartja nyerésre esélyesebbnek.