Főoldal » Meccsek » 2019. október 13. » Yeclano - UCAM Murcia

Yeclano - UCAM Murcia 2:1 (1:0)

Nem ez a legfrissebb összecsapás a két csapat között, 2021. július 30-án is volt Yeclano - UCAM Murcia mérkőzés!

Spanyol harmadosztály, 4. csoport mérkőzés, 8. forduló - 2019. október 13. 18:00
Helyszín: Estadio Municipal La Constitución (Yecla)

Álex Vaquero ('41, 11-esből, 1-0), Álex Vaquero ('77, 2-0), Hugo Álvarez ('90+1, 2-1)

Yeclano utolsó 10 meccse

Forma: DöntetlenGyőzelemVereségDöntetlenVereségGyőzelemDöntetlenGyőzelemDöntetlenVereség

UCAM Murcia utolsó 10 meccse

Forma: DöntetlenDöntetlenGyőzelemVereségDöntetlenVereségDöntetlenDöntetlenDöntetlenGyőzelem

Inkább UCAM Murcia győzelem
Az elmúlt fél évben a Yeclano háromszor nyert hazai pályán, kétszer játszott döntetlent. Az elmúlt fél év mérlege szerint az UCAM Murcia egyszer nyert idegenben, kétszer játszott döntetlent és háromszor kapott ki. A statisztika alapján a Yeclano sikeresebb volt a közelmúltban.

Ha az elmúlt egy évben, a Spanyol harmadosztály, 4. csoport mérkőzésein nyújtott hazai teljesítményt nézzük, a Yeclano 2 győzelmet és 1 döntetlent könyvelhetett el. A vendég csapat, az UCAM Murcia pedig idegenben egyszer játszott döntetlent és négyszer kapott ki. Tehát a Yeclano jobban szerepelt.

Az elmúlt egy évben a Yeclano olyan csapatokat győzött le hazai pályán, mint pl. a Talavera. Az UCAM Murcia pedig olyan csapatokat vert idegenben, mint pl. a Lorca Deportiva. A Yeclano erősebb ellenfeleket tudott legyőzni (akik előkelőbb helyen szerepelnek a Focikatalógus All-Time toplistán).

Yeclano 3905., UCAM Murcia 994. a Focikatalógus All-Time toplistáján. Ez alapján az UCAM Murcia jobb csapatnak tűnik.

A Focikatalógus a Yeclano csapatát tartja nyerésre esélyesebbnek.