Főoldal » Meccsek » 2020. március 22. » Yeclano - Atletico Sanluqueno

Yeclano - Atletico Sanluqueno törölve

Nem ez a legfrissebb összecsapás a két csapat között, 2023. november 1-jén is volt Yeclano - Atletico Sanluqueno mérkőzés!

Spanyol harmadosztály, 4. csoport mérkőzés, 30. forduló - 2020. március 22. 17:30

Yeclano utolsó 10 meccse

Forma: DöntetlenVereségGyőzelemDöntetlenVereségVereségGyőzelemVereségGyőzelemVereség

Atletico Sanluqueno utolsó 10 meccse

Forma: VereségVereségVereségVereségVereségVereségDöntetlenVereségDöntetlenGyőzelem

Inkább Atletico Sanluqueno győzelem
A két csapat az elmúlt 3 évben egyszer találkozott. A lejátszott mérkőzés gólaránya a Yeclano csapatának kedvez (2:0).

Az elmúlt fél évben a Yeclano négyszer nyert hazai pályán, egyszer játszott döntetlent és kétszer kapott ki. Az elmúlt fél év mérlege szerint az Atletico Sanluqueno egyszer sem nyert idegenben, egyszer játszott döntetlent és ötször kapott ki. A statisztika alapján a Yeclano sikeresebb volt a közelmúltban.

Ha az elmúlt egy évben, a Spanyol harmadosztály, 4. csoport mérkőzésein nyújtott hazai teljesítményt nézzük, a Yeclano 9 győzelmet, 2 döntetlent és 1 vereséget könyvelhetett el. A vendég csapat, az Atletico Sanluqueno pedig idegenben kétszer nyert, négyszer játszott döntetlent és hatszor kapott ki. Tehát a Yeclano jobban szerepelt.

Az elmúlt egy évben a Yeclano olyan csapatokat győzött le hazai pályán, mint pl. a Huelva, az UCAM Murcia. Az Atletico Sanluqueno pedig olyan csapatokat vert idegenben, mint pl. a Real Murcia vagy a Talavera. A Yeclano erősebb ellenfeleket tudott legyőzni (akik előkelőbb helyen szerepelnek a Focikatalógus All-Time toplistán).

Az elmúlt egy évben a Yeclano olyan csapatoktól szenvedett vereséget hazai pályán, mint pl. a San Fernando vagy az Elche. Az Atletico Sanluqueno gárdáját pedig olyan csapatok győzték le idegenben, mint pl. a Villarrubia, a Granada II. A Yeclano csapatát erősebb ellenfelek voltak csak képesek legyőzni.

Yeclano 2820., Atletico Sanluqueno 1970. a Focikatalógus All-Time toplistáján. Ez alapján az Atletico Sanluqueno jobb csapatnak tűnik.

A Focikatalógus a Yeclano csapatát tartja nyerésre esélyesebbnek.