Főoldal » Meccsek » 2019. június 23. » Wuhan Yangtze - Chongqing Dangdai Lifan

Wuhan Yangtze - Chongqing Dangdai Lifan 2:3 (0:0)

Nem ez a legfrissebb összecsapás a két csapat között, 2022. január 3-án is volt Wuhan Yangtze - Chongqing Dangdai Lifan mérkőzés!

Kínai Bajnokság mérkőzés, 14. forduló - 2019. június 23. 13:35
Helyszín: Dongxihu Sports Centre (Wuhan)

Jean Kouassi ('47, 1-0), Alan Kardec ('51, 11-esből, 1-1), Alan Kardec ('69, 1-2), Jean Kouassi ('90+5, 2-2), Fernandinho Silva ('90+2, 2-3)

Wuhan Yangtze utolsó 10 meccse

Forma: GyőzelemDöntetlenGyőzelemGyőzelemVereségGyőzelemDöntetlenVereségVereségDöntetlen

Chongqing Dangdai Lifan utolsó 10 meccse

Forma: DöntetlenDöntetlenVereségDöntetlenVereségGyőzelemDöntetlenGyőzelemVereségDöntetlen

Inkább Chongqing Dangdai Lifan győzelem
Az elmúlt fél évben a Wuhan Zall kétszer nyert hazai pályán, háromszor játszott döntetlent és kétszer kapott ki. Az elmúlt fél év mérlege szerint a Chongqing Dangdai Lifan egyszer nyert idegenben, háromszor játszott döntetlent és kétszer kapott ki. A statisztika alapján a Wuhan Zall sikeresebb volt a közelmúltban.

Ha az elmúlt egy évben, a Kínai Bajnokság mérkőzésein nyújtott hazai teljesítményt nézzük, a Wuhan Zall 3 győzelmet, 3 döntetlent és 2 vereséget könyvelhetett el. A vendég csapat, a Chongqing Dangdai Lifan pedig idegenben egyszer nyert, háromszor játszott döntetlent és egyszer kapott ki. Tehát a Wuhan Zall jobban szerepelt.

Az elmúlt egy évben a Wuhan Zall olyan csapatokat győzött le hazai pályán, mint pl. a Tianjin Quanjian. A Chongqing Dangdai Lifan pedig olyan csapatokat vert idegenben, mint pl. a Shanghai East Asia. A Chongqing Dangdai Lifan erősebb ellenfeleket tudott legyőzni (akik előkelőbb helyen szerepelnek a Focikatalógus All-Time toplistán).
Az elmúlt egy évben a Wuhan Zall olyan csapatoktól szenvedett vereséget hazai pályán, mint pl. a Beijing Guoan, a Shanghai East Asia. A Chongqing Dangdai Lifan gárdáját pedig olyan csapatok győzték le idegenben, mint pl. a Shanghai Shenhua vagy a Jiangsu Suning. A Wuhan Zall csapatát erősebb ellenfelek voltak csak képesek legyőzni.

Wuhan Zall 1372., Chongqing Dangdai Lifan 1685. a Focikatalógus All-Time toplistáján. Ez alapján a Wuhan Zall jobb csapatnak tűnik.

A Focikatalógus a Wuhan Zall csapatát tartja nyerésre esélyesebbnek.