Főoldal » Meccsek » 2020. március 3. » West Bromwich - Newcastle United

West Bromwich - Newcastle United 2:3 (0:2)

Nem ez a legfrissebb összecsapás a két csapat között, 2021. március 7-én is volt West Bromwich - Newcastle United mérkőzés!

FA kupa mérkőzés, 5. forduló - 2020. március 3. 21:00
Helyszín: The Hawthorns (West Bromwich)

Miguel Almirón ('33, 0-1), Miguel Almirón ('45+1, 0-2), Valentino Lazaro ('47, 0-3), Matt Phillips ('74, 1-3), Kenneth Zohore ('90+3, 2-3)

• A Newcastle United három góllal is vezetett, de a meccs végére ez az előny egy gólra apadt.
  • Chris Brunt az egyetlen a mezőnyből, aki tizenhat West Bromwich - Newcastle United mérkőzésen is szerepelt.

West Bromwich utolsó 10 meccse

Forma: VereségGyőzelemGyőzelemDöntetlenGyőzelemGyőzelemGyőzelemVereségGyőzelemVereség

Newcastle United utolsó 10 meccse

Forma: DöntetlenVereségVereségGyőzelemDöntetlenDöntetlenDöntetlenGyőzelemGyőzelemDöntetlen

Inkább Newcastle United győzelem
A két csapat az elmúlt 3 évben kétszer találkozott. A lejátszott mérkőzések gólaránya a West Bromwich csapatának kedvez (3:2).

Ebből a csapatok egyszer játszottak a West Bromwich stadionjában, a gólarány 2:2, azaz a két csapat a múltban kiegyenlített teljesítményt nyújtott egymás ellen.
Az elmúlt fél évben a West Bromwich háromszor nyert hazai pályán, háromszor játszott döntetlent és háromszor kapott ki. Az elmúlt fél év mérlege szerint a Newcastle United kétszer nyert idegenben, háromszor játszott döntetlent és négyszer kapott ki. A statisztika alapján a West Bromwich sikeresebb volt a közelmúltban.

Az elmúlt egy évben a West Bromwich olyan csapatokat győzött le hazai pályán, mint pl. a Cardiff, a Swansea vagy a Sheffield Wednesday. A Newcastle United pedig olyan csapatokat vert idegenben, mint pl. a West Ham United, a Sheffield United vagy az Oxford United. A West Bromwich erősebb ellenfeleket tudott legyőzni (akik előkelőbb helyen szerepelnek a Focikatalógus All-Time toplistán).

Az elmúlt egy évben a West Bromwich olyan csapatoktól szenvedett vereséget hazai pályán, mint pl. a Stoke, a Wigan vagy a Middlesbrough. A Newcastle United gárdáját pedig olyan csapatok győzték le idegenben, mint pl. a Crystal Palace, az Aston Villa vagy a Burnley. A Newcastle United csapatát erősebb ellenfelek voltak csak képesek legyőzni.

West Bromwich 225., Newcastle United 165. a Focikatalógus All-Time toplistáján. Ez alapján a Newcastle United jobb csapatnak tűnik.

A Focikatalógus a West Bromwich csapatát tartja nyerésre esélyesebbnek.