Főoldal » Meccsek » 2019. november 10. » Wellington Phoenix Res. - Hawke's Bay United

Wellington Phoenix Res. - Hawke's Bay United 3:4 (0:1)

Nem ez a legfrissebb összecsapás a két csapat között, 2021. február 14-én is volt Hawke's Bay United - Wellington Phoenix Res. mérkőzés!

Új-Zélandi bajnokság mérkőzés, 2. forduló - 2019. november 10. 01:00
Helyszín: Trusts Porirua Park (Porirua)

Dylan Sacramento ('8, 0-1), Ahinga Selemani ('49, 0-2), Dylan Sacramento ('65, 0-3), Dylan Sacramento ('78, 0-4), Blake Driehuis ('88, 1-4), Blake Driehuis ('90+2, 2-4), Blake Driehuis ('90+3, 3-4)

• A Wellington Phoenix Res. összes gólját (három gólt) Blake Driehuis szerezte.
  • Dylan Sacramento mesterhármast ért el a mérkőzésen.
  • A Hawke's Bay United négy góllal is vezetett, de a meccs végére ez az előny egy gólra apadt.
  • Karanjit Mandair az egyetlen a mezőnyből, aki öt Wellington Phoenix Res. - Hawke's Bay United mérkőzésen is szerepelt.
  • A Hawke's Bay United nem cserélt egyszer sem, a kezdő tizeneggyel fejezte be a mérkőzést (a másik csapat soha cserélt).

Wellington Phoenix Res. utolsó 10 meccse

Forma: VereségGyőzelemGyőzelemDöntetlenVereségVereségDöntetlenVereségGyőzelemVereség

Hawke's Bay United utolsó 10 meccse

Forma: VereségVereségDöntetlenDöntetlenVereségVereségDöntetlenVereségVereségGyőzelem

Inkább Hawke's Bay United győzelem

A két csapat az elmúlt 3 évben négyszer találkozott. A lejátszott mérkőzések gólaránya a Hawke's Bay United csapatának kedvez (8:6).
Ebből a csapatok kétszer játszottak a Wellington Phoenix Res. stadionjában, a gólarány pedig a hazaiaknak, a Wellington Phoenix Res. csapatának kedvez (5:4).

Wellington Phoenix Res. 3778., Hawke's Bay United 3367. a Focikatalógus All-Time toplistáján. Ez alapján a Hawke's Bay United jobb csapatnak tűnik.