Főoldal » Meccsek » 2016. április 30. » Watford - Aston Villa

Watford - Aston Villa 3:2 (1:1)

Nem ez a legfrissebb összecsapás a két csapat között, 2022. február 19-én is volt Aston Villa - Watford mérkőzés!

Premier Liga mérkőzés, 36. forduló - 2016. április 30. 16:00
Helyszín: Vicarage Road Stadium (Watford), 20.700 néző

Ciaran Clark ('28, 0-1), Almen Abdi ('45+2, 1-1), Jordan Ayew ('48, 1-2), Troy Deeney ('90, 2-2), Troy Deeney ('90+3, 3-2)

• Az Aston Villa az utolsó tizenegy mérkőzését mind elveszette. Utoljára a Norwich ellen sikerült győzniük 2016. február 6-án.

Watford utolsó 10 meccse

Forma: VereségVereségGyőzelemDöntetlenVereségVereségGyőzelemVereségVereségDöntetlen

Inkább Aston Villa győzelem
A két csapat az elmúlt 3 évben egyszer találkozott. A lejátszott mérkőzés gólaránya a Watford csapatának kedvez (3:2).

Az elmúlt fél évben a Watford egyszer nyert hazai pályán, háromszor játszott döntetlent és kétszer kapott ki. Az elmúlt fél év mérlege szerint az Aston Villa egyszer sem nyert idegenben és ötször kapott ki. A statisztika alapján a Watford sikeresebb volt a közelmúltban.

Ha az elmúlt egy évben, a Premier Liga mérkőzésein nyújtott hazai teljesítményt nézzük, a Watford 3 győzelmet, 3 döntetlent és 5 vereséget könyvelhetett el. A vendég csapat, az Aston Villa pedig idegenben háromszor játszott döntetlent és kilencszer kapott ki. Tehát a Watford jobban szerepelt.

Az elmúlt egy évben a Watford olyan csapatoktól szenvedett vereséget hazai pályán, mint pl. a Stoke, a Leicester vagy a Tottenham. Az Aston Villa gárdáját pedig olyan csapatok győzték le idegenben, mint pl. a Sunderland AFC, a Stoke vagy a Norwich. A Watford csapatát erősebb ellenfelek voltak csak képesek legyőzni.

Watford 170., Aston Villa 179. a Focikatalógus All-Time toplistáján. Ez alapján a Watford jobb csapatnak tűnik.

A Focikatalógus a Watford csapatát tartja nyerésre esélyesebbnek.