Főoldal » Meccsek » 2014. december 3. » Vozdovac - Spartak Subotica

Vozdovac - Spartak Subotica 2:1 (1:0)

Nem ez a legfrissebb összecsapás a két csapat között, 2024. március 3-án is volt Vozdovac - Spartak Subotica mérkőzés!

Szerb Kupa mérkőzés, negyeddöntő - 2014. december 3. 13:00
Helyszín: Stadion Event Place (Beograd), 250 néző

Stefan Babovic ('15, 1-0), Davor Skerjanc ('90+3, 2-0), Stefan Ilic ('90+4, 2-1)

61%

• A Vozdovac már öt mérkőzés óta veretlen, utoljára 2014. október 25-én sikerült ellenfélnek legyőznie (a Vojvodina verte őket).
  • A Spartak Subotica már öt mérkőzés óta nyeretlen, utoljára 2014. október 29-én sikerült ellenfelet legyőzniük (a Proleter Novi Sad csapatát).

Vozdovac utolsó 10 meccse

Forma: DöntetlenGyőzelemDöntetlenDöntetlenVereségGyőzelemDöntetlenGyőzelemGyőzelemVereség

Spartak Subotica utolsó 10 meccse

Forma: DöntetlenDöntetlenVereségDöntetlenGyőzelemDöntetlenVereségDöntetlenGyőzelemGyőzelem
2014. nov. 29. 13:00