Főoldal » Meccsek » 2018. november 4. » Vitoria - Union Langreo

Vitoria - Union Langreo 1:3 (1:1)

Nem ez a legfrissebb összecsapás a két csapat között, 2019. március 23-án is volt Union Langreo - Vitoria mérkőzés!

Spanyol harmadosztály, 2. csoport mérkőzés, 11. forduló - 2018. november 4. 20:00
Helyszín: Campo Ellakuri (Llodio)

Dani Abalo ('10, 0-1), Koldo Obieta ('32, 11-esből, 1-1), Roni ('72, 1-2), Sergio Ríos ('85, 1-3)

Vitoria utolsó 10 meccse

Forma: GyőzelemVereségDöntetlenDöntetlenVereségVereségGyőzelemVereségVereségDöntetlen

Union Langreo utolsó 10 meccse

Forma: VereségGyőzelemVereségGyőzelemVereségVereségVereségGyőzelemDöntetlenDöntetlen

Inkább Union Langreo győzelem
Az elmúlt fél évben a Vitoria egyszer sem nyert hazai pályán, kétszer játszott döntetlent és négyszer kapott ki. Az elmúlt fél év mérlege szerint az Union Langreo egyszer sem nyert idegenben, kétszer játszott döntetlent és négyszer kapott ki. Ez kb. egyforma teljesítmény.
Ha az elmúlt egy évben, a Spanyol harmadosztály, 2. csoport mérkőzésein nyújtott hazai teljesítményt nézzük, a Vitoria 1 győzelmet, 2 döntetlent és 3 vereséget könyvelhetett el. A vendég csapat, az Union Langreo pedig idegenben kétszer játszott döntetlent és háromszor kapott ki. Tehát a Vitoria jobban szerepelt.

Az elmúlt egy évben a Vitoria olyan csapatoktól szenvedett vereséget hazai pályán, mint pl. az Izarra, a Barakaldo vagy a Mirandés. Az Union Langreo gárdáját pedig olyan csapatok győzték le idegenben, mint pl. a Sporting Gijón II, az Arenas de Getxo vagy a Barakaldo. A Vitoria csapatát erősebb ellenfelek voltak csak képesek legyőzni.

Vitoria 2474., Union Langreo 3057. a Focikatalógus All-Time toplistáján. Ez alapján a Vitoria jobb csapatnak tűnik.

A Focikatalógus a Vitoria csapatát tartja nyerésre esélyesebbnek.