Főoldal » Meccsek » 2018. április 29. » Vitoria - Caudal

Vitoria - Caudal 3:1 (1:1)

Spanyol harmadosztály, 2. csoport mérkőzés, 36. forduló - 2018. április 29. 12:00
Helyszín: Estadio Olaranbe (Vitoria-Gasteiz)

• A Caudal az utolsó hét mérkőzését mind elveszette. A csapat nyeretlenségi sorozata már 30 mérkőzés óta tart. Utoljára az UD Logronés ellen sikerült győzniük 2017. szeptember 24-én.

Vitoria győzelem:
23 tipp (76%)
3 tipp (10%)
Caudal győzelem:
4 tipp (13%)

Vitoria utolsó 10 meccse

Forma: VereségGyőzelemDöntetlenVereségGyőzelemGyőzelemDöntetlenVereségDöntetlenVereség

Caudal utolsó 10 meccse

Forma: VereségVereségVereségVereségVereségVereségDöntetlenVereségDöntetlenVereség

Inkább Caudal győzelem
A két csapat az elmúlt 3 évben egyszer találkozott. A lejátszott mérkőzés gólaránya 1:1, azaz a két csapat a múltban kiegyenlített teljesítményt nyújtott egymás ellen.
Az elmúlt fél évben a Vitoria háromszor nyert hazai pályán, kétszer játszott döntetlent és egyszer kapott ki. Az elmúlt fél év mérlege szerint a Caudal egyszer sem nyert idegenben és hatszor kapott ki. A statisztika alapján a Vitoria sikeresebb volt a közelmúltban.

Ha az elmúlt egy évben, a Spanyol harmadosztály, 2. csoport mérkőzésein nyújtott hazai teljesítményt nézzük, a Vitoria 4 győzelmet, 4 döntetlent és 3 vereséget könyvelhetett el. A vendég csapat, a Caudal pedig idegenben tizenkétszer kapott ki. Tehát a Vitoria jobban szerepelt.

Az elmúlt egy évben a Vitoria olyan csapatoktól szenvedett vereséget hazai pályán, mint pl. a Leioa, a Burgos vagy a Real Unión. A Caudal gárdáját pedig olyan csapatok győzték le idegenben, mint pl. a Pena Sport, a Lealtad vagy a Sporting Gijón II. A Vitoria csapatát erősebb ellenfelek voltak csak képesek legyőzni.

Vitoria 2474., Caudal 2214. a Focikatalógus All-Time toplistáján. Ez alapján a Caudal jobb csapatnak tűnik.

A Focikatalógus a Vitoria csapatát tartja nyerésre esélyesebbnek.