Főoldal » Meccsek » 2018. április 15. » Vitoria - Amorebieta

Vitoria - Amorebieta 2:1 (2:1)

Nem ez a legfrissebb összecsapás a két csapat között, 2019. február 16-án is volt Vitoria - Amorebieta mérkőzés!

Spanyol harmadosztály, 2. csoport mérkőzés, 34. forduló - 2018. április 15. 18:00
Helyszín: Estadio Olaranbe (Vitoria-Gasteiz)

Vitoria utolsó 10 meccse

Forma: DöntetlenVereségGyőzelemGyőzelemDöntetlenVereségDöntetlenVereségGyőzelemVereség

Amorebieta utolsó 10 meccse

Forma: VereségVereségGyőzelemVereségGyőzelemDöntetlenVereségDöntetlenDöntetlenVereség

Inkább Amorebieta győzelem

A két csapat az elmúlt 3 évben egyszer találkozott. A lejátszott mérkőzés gólaránya az Amorebieta csapatának kedvez (2:0).
Az elmúlt fél évben a Vitoria kétszer nyert hazai pályán, háromszor játszott döntetlent és kétszer kapott ki. Az elmúlt fél év mérlege szerint az Amorebieta egyszer sem nyert idegenben, háromszor játszott döntetlent és háromszor kapott ki. A statisztika alapján a Vitoria sikeresebb volt a közelmúltban.

Ha az elmúlt egy évben, a Spanyol harmadosztály, 2. csoport mérkőzésein nyújtott hazai teljesítményt nézzük, a Vitoria 3 győzelmet, 5 döntetlent és 3 vereséget könyvelhetett el. A vendég csapat, az Amorebieta pedig idegenben egyszer nyert, kilencszer játszott döntetlent és háromszor kapott ki. Tehát a Vitoria jobban szerepelt.

Az elmúlt egy évben a Vitoria olyan csapatokat győzött le hazai pályán, mint pl. az Athletic Bilbao II. Az Amorebieta pedig olyan csapatokat vert idegenben, mint pl. a Leioa. Az Amorebieta erősebb ellenfeleket tudott legyőzni (akik előkelőbb helyen szerepelnek a Focikatalógus All-Time toplistán).

Az elmúlt egy évben a Vitoria olyan csapatoktól szenvedett vereséget hazai pályán, mint pl. a Leioa, a Burgos vagy a Real Unión. Az Amorebieta gárdáját pedig olyan csapatok győzték le idegenben, mint pl. az Izarra, a Real Sociedad II vagy a Racing Santander. Az Amorebieta csapatát erősebb ellenfelek voltak csak képesek legyőzni.

Vitoria 2474., Amorebieta 1482. a Focikatalógus All-Time toplistáján. Ez alapján az Amorebieta jobb csapatnak tűnik.

A Focikatalógus szerint az Amorebieta nyeri ezt a találkozót.