Főoldal » Meccsek » 2021. február 21. » Villarrubia - Villarrobledo

Villarrubia - Villarrobledo 1:1 (1:1)

Spanyol harmadosztály, 5. csoport mérkőzés, 15. forduló - 2021. február 21. 12:00
Helyszín: Campo Nuevo Municipal (Villarrubia de los Ojos)

Villarrubia utolsó 10 meccse

Forma: DöntetlenDöntetlenDöntetlenDöntetlenDöntetlenVereségGyőzelemVereségGyőzelemGyőzelem

Villarrobledo utolsó 10 meccse

Forma: DöntetlenDöntetlenVereségVereségVereségVereségVereségGyőzelemVereségVereség

Inkább Villarrobledo győzelem
A két csapat az elmúlt 3 évben négyszer találkozott. A lejátszott mérkőzések gólaránya 3:3, azaz a két csapat a múltban kiegyenlített teljesítményt nyújtott egymás ellen.
Ebből a csapatok egyszer játszottak a Villarrubia stadionjában, a gólarány 0:0, azaz a két csapat a múltban kiegyenlített teljesítményt nyújtott egymás ellen.
Az elmúlt fél évben a Villarrubia egyszer nyert hazai pályán, kétszer játszott döntetlent és egyszer kapott ki. Az elmúlt fél év mérlege szerint a Villarrobledo egyszer sem nyert idegenben és háromszor kapott ki. A statisztika alapján a Villarrubia sikeresebb volt a közelmúltban.

Ha az elmúlt egy évben, a Spanyol harmadosztály, 5. csoport mérkőzésein nyújtott hazai teljesítményt nézzük, a Villarrubia 2 győzelmet, 3 döntetlent és 2 vereséget könyvelhetett el. A vendég csapat, a Villarrobledo pedig idegenben hatszor kapott ki. Tehát a Villarrubia jobban szerepelt.

Az elmúlt egy évben a Villarrubia olyan csapatoktól szenvedett vereséget hazai pályán, mint pl. a Talavera vagy a Villanovense. A Villarrobledo gárdáját pedig olyan csapatok győzték le idegenben, mint pl. a Don Benito, a Socuéllamos. A Villarrubia csapatát erősebb ellenfelek voltak csak képesek legyőzni.

Villarrubia 2943., Villarrobledo 3606. a Focikatalógus All-Time toplistáján. Ez alapján a Villarrubia jobb csapatnak tűnik.

A Focikatalógus a Villarrubia csapatát tartja nyerésre esélyesebbnek.