Főoldal » Meccsek » 2020. október 31. » Villarrubia - Mérida AD

Villarrubia - Mérida AD 2:1 (1:0)

Nem ez a legfrissebb összecsapás a két csapat között, 2021. február 17-én is volt Mérida AD - Villarrubia mérkőzés!

Spanyol harmadosztály, 5. csoport mérkőzés, 3. forduló - 2020. október 31. 18:00
Helyszín: Campo Nuevo Municipal (Villarrubia de los Ojos)

Villarrubia utolsó 10 meccse

Forma: DöntetlenVereségDöntetlenGyőzelemGyőzelemGyőzelemVereségGyőzelemDöntetlenDöntetlen

Mérida AD utolsó 10 meccse

Forma: DöntetlenVereségDöntetlenDöntetlenGyőzelemVereségDöntetlenDöntetlenDöntetlenDöntetlen

Inkább Mérida AD győzelem
A két csapat az elmúlt 3 évben kétszer találkozott. A lejátszott mérkőzések gólaránya a Villarrubia csapatának kedvez (8:2).

Ebből a csapatok egyszer játszottak a Villarrubia stadionjában, a gólarány pedig a hazaiaknak, a Villarrubia csapatának kedvez (5:1).

Az elmúlt fél évben a Villarrubia kétszer nyert hazai pályán és egyszer kapott ki. Az elmúlt fél év mérlege szerint a Mérida AD egyszer sem nyert idegenben, egyszer játszott döntetlent. A statisztika alapján a Villarrubia sikeresebb volt a közelmúltban.

Ha az elmúlt egy évben, a Spanyol harmadosztály, 5. csoport mérkőzésein nyújtott hazai teljesítményt nézzük, a Villarrubia 1 vereséget könyvelhetett el. A vendég csapat, a Mérida AD pedig idegenben egyszer játszott döntetlent. Ez alapján a Mérida AD szerepelt jobban.

Villarrubia 3255., Mérida AD 1697. a Focikatalógus All-Time toplistáján. Ez alapján a Mérida AD jobb csapatnak tűnik.

A Focikatalógus a Villarrubia csapatát tartja nyerésre esélyesebbnek.