Főoldal » Meccsek » 2019. október 26. » Villarrubia - Linense

Villarrubia - Linense 2:3 (0:3)

Spanyol harmadosztály, 4. csoport mérkőzés, 10. forduló - 2019. október 26. 18:30
Helyszín: Campo Nuevo Municipal (Villarrubia de los Ojos)

Dopico ('17, 0-1), Manu Molina ('33, 11-esből, 0-2), Pito Camacho ('42, 0-3), Toni Seoane ('50, 1-3), Nando Copete ('81, 2-3)

41%

• A mérkőzés mind az öt gólját különböző játékos szerezte.
  • A Linense három góllal is vezetett, de a meccs végére ez az előny egy gólra apadt.
  • A játékvezető a sok szabálytalanság miatt kilenc alkalommal osztott ki sárgalapot.

Villarrubia utolsó 9 meccse

Forma: GyőzelemVereségGyőzelemDöntetlenVereségDöntetlenVereségDöntetlenDöntetlen

Linense utolsó 10 meccse

Forma: DöntetlenDöntetlenDöntetlenVereségVereségGyőzelemDöntetlenGyőzelemGyőzelemGyőzelem

Inkább Linense győzelem

Az elmúlt fél évben a Villarrubia egyszer sem nyert hazai pályán, háromszor játszott döntetlent és egyszer kapott ki. Az elmúlt fél év mérlege szerint a Linense kétszer nyert idegenben, kétszer játszott döntetlent és egyszer kapott ki. Ezek alapján nagyobb sikerrel vette a Linense az utóbbi mérkőzéseit.

Ha az elmúlt egy évben, a Spanyol harmadosztály, 4. csoport mérkőzésein nyújtott hazai teljesítményt nézzük, a Villarrubia 3 döntetlent és 1 vereséget könyvelhetett el. A vendég csapat, a Linense pedig idegenben egyszer nyert, kétszer játszott döntetlent és háromszor kapott ki. Ez alapján a Linense szerepelt jobban.

Az elmúlt egy évben a Villarrubia olyan csapatoktól szenvedett vereséget hazai pályán, mint pl. a Don Benito. A Linense gárdáját pedig olyan csapatok győzték le idegenben, mint pl. az Atletico Sanluqueno. A Linense csapatát erősebb ellenfelek voltak csak képesek legyőzni.

Villarrubia 5365., Linense 1184. a Focikatalógus All-Time toplistáján. Ez alapján a Linense jobb csapatnak tűnik.

A Focikatalógus szerint a Linense nyeri ezt a találkozót.