Főoldal » Meccsek » 2020. január 11. » Villarrubia - Algeciras

Villarrubia - Algeciras 4:2 (2:0)

Spanyol harmadosztály, 4. csoport mérkőzés, 20. forduló - 2020. január 11. 18:00
Helyszín: Campo Nuevo Municipal (Villarrubia de los Ojos)

Nando Copete ('2, 1-0), Diego Díaz ('12, 11-esből, 2-0), Carlos García ('49, 3-0), Nando Copete ('66, 4-0), Pablo Ganet ('78, 4-1), Iván Turrillo ('85, 4-2)

61%

• Öt különböző játékos is betalált az ellenfél kapujába.
  • A Villarrubia négy góllal is vezetett, de a meccs végére ez az előny két gólra apadt.
  • A játékvezető a sok szabálytalanság miatt kilenc alkalommal osztott ki sárgalapot.

Villarrubia győzelem:
10 tipp (27%)
11 tipp (29%)
Algeciras győzelem:
16 tipp (43%)

Villarrubia utolsó 10 meccse

Forma: GyőzelemDöntetlenDöntetlenVereségVereségGyőzelemVereségDöntetlenDöntetlenVereség

Algeciras utolsó 10 meccse

Forma: DöntetlenDöntetlenDöntetlenGyőzelemVereségGyőzelemVereségVereségDöntetlenVereség

Inkább Algeciras győzelem
A két csapat az elmúlt 3 évben egyszer találkozott. A lejátszott mérkőzés gólaránya 0:0, azaz a két csapat a múltban kiegyenlített teljesítményt nyújtott egymás ellen.
Az elmúlt fél évben a Villarrubia kétszer nyert hazai pályán, egyszer játszott döntetlent és négyszer kapott ki. Az elmúlt fél év mérlege szerint az Algeciras egyszer sem nyert idegenben, háromszor játszott döntetlent és háromszor kapott ki. A statisztika alapján a Villarrubia sikeresebb volt a közelmúltban.

Ha az elmúlt egy évben, a Spanyol harmadosztály, 4. csoport mérkőzésein nyújtott hazai teljesítményt nézzük, a Villarrubia 2 győzelmet, 4 döntetlent és 4 vereséget könyvelhetett el. A vendég csapat, az Algeciras pedig idegenben ötször játszott döntetlent és ötször kapott ki. Tehát a Villarrubia jobban szerepelt.

Az elmúlt egy évben a Villarrubia olyan csapatoktól szenvedett vereséget hazai pályán, mint pl. a Don Benito, a Badajoz vagy a Linense. Az Algeciras gárdáját pedig olyan csapatok győzték le idegenben, mint pl. az Atletico Sanluqueno, a Badajoz vagy a Mérida AD. Az Algeciras csapatát erősebb ellenfelek voltak csak képesek legyőzni.

Villarrubia 4181., Algeciras 2372. a Focikatalógus All-Time toplistáján. Ez alapján az Algeciras jobb csapatnak tűnik.

A Focikatalógus szerint az Algeciras nyeri ezt a találkozót.