Főoldal » Meccsek » 2021. március 21. » Villarreal II - UD Ibiza

Villarreal II - UD Ibiza 0:3 (0:0)

Nem ez a legfrissebb összecsapás a két csapat között, 2023. március 11-én is volt UD Ibiza - Villarreal II mérkőzés!

Spanyol harmadosztály, 3. csoport mérkőzés, 18. forduló - 2021. március 21. 12:00
Helyszín: Ciudad Deportiva del Villarreal (Villarreal)

Sergio Castel ('48, 0-1), Ángel Rodado ('88, 0-2), Ángel Rodado ('90+2, 0-3)

Villarreal II utolsó 10 meccse

Forma: GyőzelemGyőzelemDöntetlenDöntetlenGyőzelemVereségDöntetlenGyőzelemVereségGyőzelem

UD Ibiza utolsó 10 meccse

Forma: DöntetlenGyőzelemVereségGyőzelemDöntetlenVereségGyőzelemVereségGyőzelemGyőzelem

Inkább UD Ibiza győzelem

A két csapat az elmúlt 3 évben egyszer találkozott. A lejátszott mérkőzés gólaránya az UD Ibiza csapatának kedvez (2:0).
Az elmúlt fél évben a Villarreal II kétszer nyert hazai pályán, egyszer játszott döntetlent és egyszer kapott ki. Az elmúlt fél év mérlege szerint az UD Ibiza egyszer nyert idegenben, egyszer játszott döntetlent és egyszer kapott ki. A statisztika alapján a Villarreal II sikeresebb volt a közelmúltban.

Ha az elmúlt egy évben, a Spanyol harmadosztály, 3. csoport mérkőzésein nyújtott hazai teljesítményt nézzük, a Villarreal II 4 győzelmet, 3 döntetlent és 1 vereséget könyvelhetett el. A vendég csapat, az UD Ibiza pedig idegenben négyszer nyert, háromszor játszott döntetlent és egyszer kapott ki. Ez kb. egyforma teljesítmény.

Az elmúlt egy évben a Villarreal II olyan csapatokat győzött le hazai pályán, mint pl. a Hércules, az Alcoyano vagy a Pena Deportiva. Az UD Ibiza pedig olyan csapatokat vert idegenben, mint pl. a Real Murcia, az Alcoyano vagy a Valencia II. Az UD Ibiza erősebb ellenfeleket tudott legyőzni (akik előkelőbb helyen szerepelnek a Focikatalógus All-Time toplistán).

Az elmúlt egy évben a Villarreal II olyan csapatoktól szenvedett vereséget hazai pályán, mint pl. a La Nucía. Az UD Ibiza gárdáját pedig olyan csapatok győzték le idegenben, mint pl. a Hércules. Az UD Ibiza csapatát erősebb ellenfelek voltak csak képesek legyőzni.
Villarreal II 588., UD Ibiza 1920. a Focikatalógus All-Time toplistáján. Ez alapján a Villarreal II jobb csapatnak tűnik.

A Focikatalógus szerint az UD Ibiza nyeri ezt a találkozót.