Főoldal » Meccsek » 2017. december 17. » Villarreal II - Pena Deportiva

Villarreal II - Pena Deportiva 3:2 (1:2)

Nem ez a legfrissebb összecsapás a két csapat között, 2021. január 20-án is volt Villarreal II - Pena Deportiva mérkőzés!

Spanyol harmadosztály, 3. csoport mérkőzés, 19. forduló - 2017. december 17. 11:30
Helyszín: Ciudad Deportiva del Villarreal (Villarreal)

• A Villarreal II már kilenc mérkőzés óta veretlen, utoljára 2017. október 22-én sikerült ellenfélnek legyőznie (a Mallorca verte őket).

Villarreal II győzelem:
25 tipp (75%)
3 tipp (9%)
Pena Deportiva győzelem:
5 tipp (15%)

Villarreal II utolsó 10 meccse

Forma: GyőzelemGyőzelemDöntetlenDöntetlenDöntetlenDöntetlenDöntetlenDöntetlenVereségGyőzelem

Pena Deportiva utolsó 10 meccse

Forma: DöntetlenVereségDöntetlenDöntetlenVereségVereségGyőzelemVereségVereségDöntetlen
2017. dec. 10. 12:00