Főoldal » Meccsek » 2022. augusztus 28. » Viborg - Lyngby

Viborg - Lyngby 2:1 (0:0)

Nem ez a legfrissebb összecsapás a két csapat között, 2024. április 21-én is lesz Viborg - Lyngby mérkőzés!

Dán Bajnokság mérkőzés, 7. forduló - 2022. augusztus 28. 14:00
Helyszín: Energi Viborg Arena (Viborg)

Kasper Jörgensen ('81, 0-1), Jay-Roy Grot ('90+1, 1-1), Jeppe Gronning ('90+4, 2-1)

• Jeppe Gronning az egyetlen a mezőnyből, aki öt Viborg - Lyngby mérkőzésen is szerepelt.
  • A Lyngby már nyolc mérkőzés óta nyeretlen, utoljára 2022. július 8-án sikerült ellenfelet legyőzniük (a HB Koge csapatát).

Viborg utolsó 10 meccse

Forma: VereségVereségVereségGyőzelemGyőzelemVereségGyőzelemGyőzelemGyőzelemVereség

Lyngby utolsó 10 meccse

Forma: VereségVereségVereségDöntetlenVereségVereségDöntetlenGyőzelemVereségGyőzelem

Inkább Lyngby győzelem
Az elmúlt fél évben a Viborg hatszor nyert hazai pályán és egyszer kapott ki. Az elmúlt fél év mérlege szerint a Lyngby egyszer sem nyert idegenben és ötször kapott ki. A statisztika alapján a Viborg sikeresebb volt a közelmúltban.

Ha az elmúlt egy évben, a Dán Bajnokság mérkőzésein nyújtott hazai teljesítményt nézzük, a Viborg 6 győzelmet és 3 döntetlent könyvelhetett el. A vendég csapat, a Lyngby pedig idegenben háromszor kapott ki. Tehát a Viborg jobban szerepelt.

Az elmúlt egy évben a Viborg olyan csapatokat győzött le hazai pályán, mint pl. a FC Kobenhavn, a Hamburger SV vagy az Aalborg. A Lyngby pedig olyan csapatokat vert idegenben, mint pl. az Esbjerg, a Fredericia vagy a Helsingor. A Viborg erősebb ellenfeleket tudott legyőzni (akik előkelőbb helyen szerepelnek a Focikatalógus All-Time toplistán).

Az elmúlt egy évben a Viborg olyan csapatoktól szenvedett vereséget hazai pályán, mint pl. a West Ham United. A Lyngby gárdáját pedig olyan csapatok győzték le idegenben, mint pl. a Helsingor. A Viborg csapatát erősebb ellenfelek voltak csak képesek legyőzni.

Viborg 656., Lyngby 603. a Focikatalógus All-Time toplistáján. Ez alapján a Lyngby jobb csapatnak tűnik.

A Focikatalógus a Viborg csapatát tartja nyerésre esélyesebbnek.