Verl - Regensburg 1:2 (0:2)
3. Liga mérkőzés, 27. forduló - 2026. március 3. 19:00
Góllövők:
Csapatfelállítás
Verl
Philipp SchulzeMartin Ens
'90+3Paul Lehmann
Niko Kijewski
'90+5Oualid Mhamdi
Joshua Eze (Michel Stöcker
'49, '46)Julian Stark (António Fóti, '46)
Berkan Taz (Fynn Otto, '87)
Yari Otto (Marco Wörner, '46)
Timur Gayret
Alessio Besio (Jonas Arweiler, '71)
Regensburg
Felix GebhardtMalte Karbstein
'15Nicolas Oliveira (Florian Dietz, '90+2)
Benedikt Bauer
'37Nick Seidel
Leopold Wurm
Philipp Müller
Noel Eichinger (Oscar Schönfelder, '65)
Adrian Fein (Leo Mätzler, '82)
Christian Kühlwetter (Sebastian Stolze, '65)
Eric Hottmann (John Posselt, '82)
Tippek
Verl győzelem:
29 tipp (65%)
29 tipp (65%)
Döntetlen:
4 tipp (9%)
4 tipp (9%)
Regensburg győzelem:
11 tipp (25%)
11 tipp (25%)
Korábbi Verl - Regensburg mérkőzések:
Verl győzelem
(Még nem volt.)
Fórum
Még nem nyílt fórum ehhez a meccshez (te lehetsz az első, aki véleményt mond).
Verl utolsó 10 meccse
Forma: DöntetlenVereségGyőzelemGyőzelemVereségGyőzelemVereségGyőzelemGyőzelemDöntetlen
Regensburg utolsó 10 meccse
Forma: DöntetlenGyőzelemVereségDöntetlenGyőzelemVereségVereségGyőzelemDöntetlenGyőzelem
Ajánlott videós összefoglalók
3. Liga: 27. forduló további mérkőzései:
Mérkőzés előtti esélylatolgatás
Inkább Verl győzelem
Inkább Regensburg győzelem
A két csapat az elmúlt 3 évben háromszor találkozott. A lejátszott mérkőzések gólaránya a Regensburg csapatának kedvez (5:2).
Ebből a csapatok egyszer játszottak a Verl stadionjában, a gólarány pedig a vendégeknek, a Regensburg csapatának kedvez (2:1).
Az elmúlt fél évben a Verl négyszer nyert hazai pályán, egyszer játszott döntetlent. Az elmúlt fél év mérlege szerint a Regensburg kétszer nyert idegenben, egyszer játszott döntetlent és háromszor kapott ki. A statisztika alapján a Verl sikeresebb volt a közelmúltban.
Ha az elmúlt egy évben, a 3. Liga mérkőzésein nyújtott hazai teljesítményt nézzük, a Verl 7 győzelmet és 3 döntetlent könyvelhetett el. A vendég csapat, a Regensburg pedig idegenben háromszor nyert, egyszer játszott döntetlent és hétszer kapott ki. Tehát a Verl jobban szerepelt.
Az elmúlt egy évben a Verl olyan csapatokat győzött le hazai pályán, mint pl. az Osnabrück, a Cottbus vagy a Waldhof Mannheim. A Regensburg pedig olyan csapatokat vert idegenben, mint pl. a Greuther Fürth, az Aachen vagy a Havelse. A Verl erősebb ellenfeleket tudott legyőzni (akik előkelőbb helyen szerepelnek a Focikatalógus All-Time toplistán).
Verl 1552., Regensburg 935. a Focikatalógus All-Time toplistáján. Ez alapján a Regensburg jobb csapatnak tűnik.
A Focikatalógus látogatói a tippjeik alapján inkább hazai győzelmet várnak.
A Focikatalógus a Verl csapatát tartja nyerésre esélyesebbnek.






