Főoldal » VB játék

VB játék - Legyél te a legügyesebb tippelő!

Tippelj a 2018-as Világbajnokság mérkőzéseinek eredményeire és legyél első a tipplistán!
Figyelem! Segíthet a tippelésben, ha a meccsek oldalain elolvasod esélylatolgatásunkat!

Legjobb VB 2018 tippelők

Tipp db
Telitalálat
Féltalálat
Pont *
60
11 (18%)
25 (42%)
105
64
10 (16%)
26 (41%)
102
   Gyusy60
64
10 (16%)
26 (41%)
102
64
11 (17%)
23 (36%)
101
64
8 (12%)
30 (47%)
100
   Bigzolii
64
8 (12%)
30 (47%)
100
7. Xxy
64
8 (12%)
29 (45%)
98
64
9 (14%)
26 (41%)
97
9. AltT
64
12 (19%)
18 (28%)
96
61
10 (16%)
22 (36%)
94

* Gólok száma is eltalálva (telitalálat) = 5 pont, 1/2/X eltalálva (féltalálat) = 2 pont

A mérkőzések időrendben

júl. 15. 17:00
döntő
Franciaország - Horvátország
4:2 (2:1)
júl. 14. 16:00
3. helyért
Belgium - Anglia
2:0 (1:0)
júl. 11. 20:00
elődöntő
Horvátország - Anglia
2:1 (0:1)
júl. 10. 20:00
elődöntő
Franciaország - Belgium
1:0 (0:0)
júl. 7. 20:00
negyeddöntő
Oroszország - Horvátország
2:2 / tizenegyesekkel 3:4 (1:1)
júl. 7. 16:00
negyeddöntő
Svédország - Anglia
0:2 (0:1)
júl. 6. 20:00
negyeddöntő
Brazília - Belgium
1:2 (0:2)
júl. 6. 16:00
negyeddöntő
Uruguay - Franciaország
0:2 (0:1)
júl. 3. 20:00
nyolcaddöntő
Kolumbia - Anglia
1:1 / tizenegyesekkel 3:4 (0:0)
júl. 3. 16:00
nyolcaddöntő
Svédország - Svájc
1:0 (0:0)
júl. 2. 20:00
nyolcaddöntő
Belgium - Japán
3:2 (0:0)
júl. 2. 16:00
nyolcaddöntő
Brazília - Mexikó
2:0 (0:0)
júl. 1. 20:00
nyolcaddöntő
Horvátország - Dánia
1:1 / tizenegyesekkel 3:2 (1:1)
júl. 1. 16:00
nyolcaddöntő
Spanyolország - Oroszország
1:1 / tizenegyesekkel 3:4 (1:1)
jún. 30. 20:00
nyolcaddöntő
Uruguay - Portugália
2:1 (1:0)
jún. 30. 16:00
nyolcaddöntő
Franciaország - Argentína
4:3 (1:1)
jún. 28. 20:00
G csoport
Anglia - Belgium
0:1 (0:0)
jún. 28. 20:00
G csoport
Panama - Tunézia
1:2 (1:0)
jún. 28. 16:00
H csoport
Japán - Lengyelország
0:1 (0:0)
jún. 28. 16:00
H csoport
Szenegál - Kolumbia
0:1 (0:0)
jún. 27. 20:00
E csoport
Szerbia - Brazília
0:2 (0:1)

jún. 27. 20:00
E csoport
Svájc - Costa Rica
2:2 (1:0)
jún. 27. 16:00
F csoport
Dél-Korea - Németország
2:0 (0:0)
jún. 27. 16:00
F csoport
Mexikó - Svédország
0:3 (0:0)
jún. 26. 20:00
D csoport
Nigéria - Argentína
1:2 (0:1)
jún. 26. 20:00
D csoport
Izland - Horvátország
1:2 (0:0)
jún. 26. 16:00
C csoport
Dánia - Franciaország
0:0
jún. 26. 16:00
C csoport
Ausztrália - Peru
0:2 (0:1)
jún. 25. 20:00
B csoport
Irán - Portugália
1:1 (0:1)
jún. 25. 20:00
B csoport
Spanyolország - Marokkó
2:2 (1:1)
jún. 25. 16:00
A csoport
Uruguay - Oroszország
3:0 (2:0)
jún. 25. 16:00
A csoport
Szaúd-Arábia - Egyiptom
2:1 (1:1)
jún. 24. 20:00
H csoport
Lengyelország - Kolumbia
0:3 (0:1)
jún. 24. 17:00
H csoport
Japán - Szenegál
2:2 (1:1)
jún. 24. 14:00
G csoport
Anglia - Panama
6:1 (5:0)
jún. 23. 20:00
F csoport
Németország - Svédország
2:1 (0:1)
jún. 23. 17:00
F csoport
Dél-Korea - Mexikó
1:2 (0:1)
jún. 23. 14:00
G csoport
Belgium - Tunézia
5:2 (3:1)
jún. 22. 20:00
E csoport
Szerbia - Svájc
1:2 (1:0)
jún. 22. 17:00
D csoport
Nigéria - Izland
2:0 (0:0)
jún. 22. 14:00
E csoport
Brazília - Costa Rica
2:0 (0:0)
jún. 21. 20:00
D csoport
Argentína - Horvátország
0:3 (0:0)

jún. 21. 17:00
C csoport
Franciaország - Peru
1:0 (1:0)
jún. 21. 14:00
C csoport
Dánia - Ausztrália
1:1 (1:1)
jún. 20. 20:00
B csoport
Irán - Spanyolország
0:1 (0:0)
jún. 20. 17:00
A csoport
Uruguay - Szaúd-Arábia
1:0 (1:0)
jún. 20. 14:00
B csoport
Portugália - Marokkó
1:0 (1:0)
jún. 19. 20:00
A csoport
Oroszország - Egyiptom
3:1 (0:0)
jún. 19. 17:00
H csoport
Lengyelország - Szenegál
1:2 (0:1)
jún. 19. 14:00
H csoport
Kolumbia - Japán
1:2 (1:1)
jún. 18. 20:00
G csoport
Tunézia - Anglia
1:2 (1:1)
jún. 18. 17:00
G csoport
Belgium - Panama
3:0 (0:0)
jún. 18. 14:00
F csoport
Svédország - Dél-Korea
1:0 (0:0)
jún. 17. 20:00
E csoport
Brazília - Svájc
1:1 (1:0)
jún. 17. 17:00
F csoport
Németország - Mexikó
0:1 (0:1)
jún. 17. 14:00
E csoport
Costa Rica - Szerbia
0:1 (0:0)
jún. 16. 21:00
D csoport
Horvátország - Nigéria
2:0 (1:0)
jún. 16. 18:00
C csoport
Peru - Dánia
0:1 (0:0)
jún. 16. 15:00
D csoport
Argentína - Izland
1:1 (1:1)
jún. 16. 12:00
C csoport
Franciaország - Ausztrália
2:1 (0:0)
jún. 15. 20:00
B csoport
Portugália - Spanyolország
3:3 (2:1)
jún. 15. 17:00
B csoport
Marokkó - Irán
0:1 (0:0)
jún. 15. 14:00
A csoport
Egyiptom - Uruguay
0:1 (0:0)
jún. 14. 17:00
A csoport
Oroszország - Szaúd-Arábia
5:0 (2:0)