Főoldal » VB játék

VB játék - Legyél te a legügyesebb tippelő!

Tippelj a 2018-as Világbajnokság mérkőzéseinek eredményeire és legyél első a tipplistán!
Figyelem! Segíthet a tippelésben, ha a meccsek oldalain elolvasod esélylatolgatásunkat!

Legjobb VB 2018 tippelők

Tipp db
Telitalálat
Féltalálat
Pont *
17
6 (35%)
5 (29%)
40
17
5 (29%)
6 (35%)
37
17
3 (18%)
10 (59%)
35
   Dania
17
3 (18%)
10 (59%)
35
13
5 (38%)
4 (31%)
33
   Tuberkula
17
5 (29%)
4 (24%)
33
   Svejci
17
5 (29%)
4 (24%)
33
14
3 (21%)
8 (57%)
31
   Attosz
15
5 (33%)
3 (20%)
31
   Ptomy
17
3 (18%)
8 (47%)
31

* Gólok száma is eltalálva (telitalálat) = 5 pont, 1/2/X eltalálva (féltalálat) = 2 pont

A mérkőzések időrendben

jún. 14. 17:00
A csoport
Oroszország - Szaúd-Arábia
5:0 (2:0)
jún. 15. 14:00
A csoport
Egyiptom - Uruguay
0:1 (0:0)
jún. 15. 17:00
B csoport
Marokkó - Irán
0:1 (0:0)
jún. 15. 20:00
B csoport
Portugália - Spanyolország
3:3 (2:1)
jún. 16. 12:00
C csoport
Franciaország - Ausztrália
2:1 (0:0)
jún. 16. 15:00
D csoport
Argentína - Izland
1:1 (1:1)
jún. 16. 18:00
C csoport
Peru - Dánia
0:1 (0:0)
jún. 16. 21:00
D csoport
Horvátország - Nigéria
2:0 (1:0)
jún. 17. 14:00
E csoport
Costa Rica - Szerbia
0:1 (0:0)
jún. 17. 17:00
F csoport
Németország - Mexikó
0:1 (0:1)
jún. 17. 20:00
E csoport
Brazília - Svájc
1:1 (1:0)
jún. 18. 14:00
F csoport
Svédország - Dél-Korea
1:0 (0:0)
jún. 18. 17:00
G csoport
Belgium - Panama
3:0 (0:0)
jún. 18. 20:00
G csoport
Tunézia - Anglia
1:2 (1:1)
jún. 19. 14:00
H csoport
Kolumbia - Japán
1:2 (1:1)

jún. 19. 17:00
H csoport
Lengyelország - Szenegál
1:2 (0:1)
jún. 19. 20:00
A csoport
Oroszország - Egyiptom
3:1 (0:0)
jún. 20. 14:00
B csoport
Portugália - Marokkó
jún. 20. 17:00
A csoport
Uruguay - Szaúd-Arábia
jún. 20. 20:00
B csoport
Irán - Spanyolország
jún. 21. 14:00
C csoport
Dánia - Ausztrália
jún. 21. 17:00
C csoport
Franciaország - Peru
jún. 21. 20:00
D csoport
Argentína - Horvátország
jún. 22. 14:00
E csoport
Brazília - Costa Rica
jún. 22. 17:00
D csoport
Nigéria - Izland
jún. 22. 20:00
E csoport
Szerbia - Svájc
jún. 23. 14:00
G csoport
Belgium - Tunézia
jún. 23. 17:00
F csoport
Dél-Korea - Mexikó
jún. 23. 20:00
F csoport
Németország - Svédország
jún. 24. 14:00
G csoport
Anglia - Panama

jún. 24. 17:00
H csoport
Japán - Szenegál
jún. 24. 20:00
H csoport
Lengyelország - Kolumbia
jún. 25. 16:00
A csoport
Uruguay - Oroszország
jún. 25. 16:00
A csoport
Szaúd-Arábia - Egyiptom
jún. 25. 20:00
B csoport
Irán - Portugália
jún. 25. 20:00
B csoport
Spanyolország - Marokkó
jún. 26. 16:00
C csoport
Dánia - Franciaország
jún. 26. 16:00
C csoport
Ausztrália - Peru
jún. 26. 20:00
D csoport
Nigéria - Argentína
jún. 26. 20:00
D csoport
Izland - Horvátország
jún. 27. 16:00
F csoport
Dél-Korea - Németország
jún. 27. 16:00
F csoport
Mexikó - Svédország
jún. 27. 20:00
E csoport
Szerbia - Brazília
jún. 27. 20:00
E csoport
Svájc - Costa Rica
jún. 28. 16:00
H csoport
Japán - Lengyelország
jún. 28. 16:00
H csoport
Szenegál - Kolumbia
jún. 28. 20:00
G csoport
Anglia - Belgium
jún. 28. 20:00
G csoport
Panama - Tunézia