Főoldal » Meccsek » 2017. szeptember 23. » Valencia II - Ontinyent

Valencia II - Ontinyent 2:2 (1:2)

Nem ez a legfrissebb összecsapás a két csapat között, 2018. december 16-án is volt Ontinyent - Valencia II mérkőzés!

Spanyol harmadosztály, 3. csoport mérkőzés, 6. forduló - 2017. szeptember 23. 18:00
Helyszín: Estadio Antonio Puchades (Paterna)

Valencia II utolsó 10 meccse

Forma: GyőzelemVereségVereségGyőzelemGyőzelemGyőzelemDöntetlenDöntetlenGyőzelemDöntetlen

Ontinyent utolsó 10 meccse

Forma: VereségGyőzelemVereségGyőzelemDöntetlenGyőzelemVereségGyőzelemGyőzelemVereség

Inkább Ontinyent győzelem

Az elmúlt fél évben a Valencia II egyszer nyert hazai pályán és egyszer kapott ki. Az elmúlt fél év mérlege szerint az Ontinyent kétszer nyert idegenben, ezzel minden meccsét megnyerve. Ezek alapján nagyobb sikerrel vette az Ontinyent az utóbbi mérkőzéseit.

Ha az elmúlt egy évben, a Spanyol harmadosztály, 3. csoport mérkőzésein nyújtott hazai teljesítményt nézzük, a Valencia II 2 győzelmet, 3 döntetlent és 1 vereséget könyvelhetett el. A vendég csapat, az Ontinyent pedig idegenben kétszer nyert. Ez alapján az Ontinyent szerepelt jobban.

Az elmúlt egy évben a Valencia II olyan csapatokat győzött le hazai pályán, mint pl. a L'Hospitalet vagy a Peralada. Az Ontinyent pedig olyan csapatokat vert idegenben, mint pl. az Ebro vagy a Formentera. Az Ontinyent erősebb ellenfeleket tudott legyőzni (akik előkelőbb helyen szerepelnek a Focikatalógus All-Time toplistán).
Valencia II 1423., Ontinyent 2086. a Focikatalógus All-Time toplistáján. Ez alapján a Valencia II jobb csapatnak tűnik.

A Focikatalógus szerint az Ontinyent nyeri ezt a találkozót.