Főoldal » Meccsek » 2017. április 15. » Valencia II - Levante II

Valencia II - Levante II 1:1 (1:0)

Nem ez a legfrissebb összecsapás a két csapat között, 2021. március 7-én is volt Levante II - Valencia II mérkőzés!

Spanyol harmadosztály, 3. csoport mérkőzés, 34. forduló - 2017. április 15. 17:00

Valencia II utolsó 10 meccse

Forma: DöntetlenDöntetlenVereségGyőzelemGyőzelemVereségGyőzelemVereségGyőzelemGyőzelem

Levante II utolsó 10 meccse

Forma: GyőzelemVereségVereségDöntetlenDöntetlenDöntetlenGyőzelemVereségGyőzelemVereség

Inkább Levante II győzelem

A két csapat az elmúlt 3 évben háromszor találkozott. A lejátszott mérkőzések gólaránya a Levante II csapatának kedvez (4:2).

Ebből a csapatok egyszer játszottak a Valencia II stadionjában, a gólarány pedig a vendégeknek, a Levante II csapatának kedvez (2:1).
Az elmúlt fél évben a Valencia II négyszer nyert hazai pályán, kétszer játszott döntetlent és egyszer kapott ki. Az elmúlt fél év mérlege szerint a Levante II egyszer sem nyert idegenben, háromszor játszott döntetlent és háromszor kapott ki. A statisztika alapján a Valencia II sikeresebb volt a közelmúltban.

Ha az elmúlt egy évben, a Spanyol harmadosztály, 3. csoport mérkőzésein nyújtott hazai teljesítményt nézzük, a Valencia II 7 győzelmet, 3 döntetlent és 1 vereséget könyvelhetett el. A vendég csapat, a Levante II pedig idegenben egyszer nyert, ötször játszott döntetlent és hatszor kapott ki. Tehát a Valencia II jobban szerepelt.

Az elmúlt egy évben a Valencia II olyan csapatokat győzött le hazai pályán, mint pl. a Villarreal II. A Levante II pedig olyan csapatokat vert idegenben, mint pl. az Ebro. A Valencia II erősebb ellenfeleket tudott legyőzni (akik előkelőbb helyen szerepelnek a Focikatalógus All-Time toplistán).

Az elmúlt egy évben a Valencia II olyan csapatoktól szenvedett vereséget hazai pályán, mint pl. a Barcelona II. A Levante II gárdáját pedig olyan csapatok győzték le idegenben, mint pl. a Gava. A Valencia II csapatát erősebb ellenfelek voltak csak képesek legyőzni.

Valencia II 1423., Levante II 1955. a Focikatalógus All-Time toplistáján. Ez alapján a Valencia II jobb csapatnak tűnik.

A Focikatalógus a Valencia II csapatát tartja nyerésre esélyesebbnek.