Főoldal » Meccsek » 2022. szeptember 27. » Üzbegisztán - Costa Rica

Üzbegisztán - Costa Rica 1:2 (1:0)

Barátságos mérkőzés - 2022. szeptember 27. 08:00
Helyszín: Suwon World Cup Stadium (Suwon)

Eldor Shomurodov ('25, 1-0), Anthony Hernández ('90+2, 1-1), Kendall Waston ('90+4, 1-2)

Üzbegisztán győzelem:
7 tipp (14%)
11 tipp (22%)
Costa Rica győzelem:
30 tipp (62%)

Üzbegisztán utolsó 10 meccse

Forma: GyőzelemGyőzelemGyőzelemGyőzelemGyőzelemGyőzelemGyőzelemVereségVereségGyőzelem

Costa Rica utolsó 10 meccse

Forma: DöntetlenGyőzelemGyőzelemGyőzelemGyőzelemGyőzelemDöntetlenGyőzelemGyőzelemVereség

Inkább Costa Rica győzelem
Az elmúlt fél évben Üzbegisztán kétszer nyert hazai pályán, ezzel minden meccsét megnyerve. Az elmúlt fél év mérlege szerint Costa Rica egyszer sem nyert idegenben, egyszer játszott döntetlent. A statisztika alapján Üzbegisztán sikeresebb volt a közelmúltban.

Ha az elmúlt egy évben, a felkészülési mérkőzéseken nyújtott hazai teljesítményt nézzük, Üzbegisztán 4 győzelmet könyvelhetett el. A vendég csapat, Costa Rica pedig idegenben egyszer játszott döntetlent. Tehát Üzbegisztán jobban szerepelt.

Az elmúlt egy évben Üzbegisztán olyan csapatokat győzött le hazai pályán, mint pl. a Thaiföld, az Uganda vagy a Malajzia. A Costa Rica pedig olyan csapatokat vert idegenben, mint pl. a Jamaica, a Salvador vagy a Suriname. Üzbegisztán erősebb ellenfeleket tudott legyőzni (akik előkelőbb helyen szerepelnek a Focikatalógus All-Time toplistán).

Üzbegisztán 1608., Costa Rica 1474. a Focikatalógus All-Time toplistáján. Ez alapján Costa Rica jobb csapatnak tűnik.

A Focikatalógus Üzbegisztán válogatottját tartja nyerésre esélyesebbnek.