UTA Arad - Steaua Bukarest 3:0 (0:0)
Román Kupa mérkőzés, B csoport - 2025. december 3. 20:00
Góllövők:
Mérkőzés összefoglaló:
Csapatfelállítás
Érdekességek
- Alexandru Benga az egyetlen a mezőnyből, aki tizenegy UTA Arad - Steaua Bukarest mérkőzésen is szerepelt.
Tippek
UTA Arad győzelem:
9 tipp (20%)
9 tipp (20%)
Döntetlen:
6 tipp (13%)
6 tipp (13%)
Steaua Bukarest győzelem:
28 tipp (65%)
28 tipp (65%)
Korábbi UTA Arad - Steaua Bukarest mérkőzések:
Fórum
UTA Arad utolsó 10 meccse
Forma: GyőzelemVereségVereségGyőzelemGyőzelemDöntetlenVereségVereségVereségDöntetlen
Steaua Bukarest utolsó 10 meccse
Forma: GyőzelemVereségDöntetlenDöntetlenVereségGyőzelemGyőzelemGyőzelemVereségVereség
Ajánlott videós összefoglalók
Román Kupa: B csoport további mérkőzései:
Mérkőzés előtti esélylatolgatás
Inkább UTA Arad győzelem
Inkább Steaua Bukarest győzelem
A két csapat az elmúlt 3 évben hatszor találkozott. A lejátszott mérkőzések gólaránya a Steaua Bukarest csapatának kedvez (13:5).
Ebből a csapatok háromszor játszottak az UTA Arad stadionjában, a gólarány pedig a hazaiaknak, az UTA Arad csapatának kedvez (5:3).
Az elmúlt fél évben az UTA Arad egyszer nyert hazai pályán, háromszor játszott döntetlent és háromszor kapott ki. Az elmúlt fél év mérlege szerint a Steaua Bukarest négyszer nyert idegenben, kétszer játszott döntetlent és négyszer kapott ki. Ezek alapján nagyobb sikerrel vette a Steaua Bukarest az utóbbi mérkőzéseit.
Ha az elmúlt egy évben, a Román Kupa mérkőzésein nyújtott hazai teljesítményt nézzük, az UTA Arad 1 döntetlent könyvelhetett el. A vendég csapat, a Steaua Bukarest pedig idegenben egyszer nyert. Ez alapján a Steaua Bukarest szerepelt jobban.
Az elmúlt egy évben az UTA Arad olyan csapatokat győzött le hazai pályán, mint pl. a Hermannstadt, a Farul Constanta vagy a Metaloglobus. A Steaua Bukarest pedig olyan csapatokat vert idegenben, mint pl. a Go Ahead Eagles, a Petrolul Ploiesti vagy a Drita Gijlan. A Steaua Bukarest erősebb ellenfeleket tudott legyőzni (akik előkelőbb helyen szerepelnek a Focikatalógus All-Time toplistán).
Az elmúlt egy évben az UTA Arad olyan csapatoktól szenvedett vereséget hazai pályán, mint pl. a Corvinul Hunedoara, az Universitatea Cluj vagy az Otelul Galati. A Steaua Bukarest gárdáját pedig olyan csapatok győzték le idegenben, mint pl. a Metaloglobus, az Inter Club d'Escaldes vagy a Botosani. A Steaua Bukarest csapatát erősebb ellenfelek voltak csak képesek legyőzni.
UTA Arad 1422., Steaua Bukarest 43. a Focikatalógus All-Time toplistáján. Ez alapján a Steaua Bukarest jobb csapatnak tűnik.
A Focikatalógus látogatói a tippjeik alapján inkább vendég győzelmet várnak.
A Focikatalógus szerint a Steaua Bukarest nyeri ezt a találkozót.
'34





