Főoldal » Meccsek » 2021. május 8. » Universitario - Cienciano

Universitario - Cienciano 3:2 (1:0)

Nem ez a legfrissebb összecsapás a két csapat között, 2024. május 17-én is lesz Cienciano - Universitario mérkőzés!

Perui Bajnokság mérkőzés, 7. forduló - 2021. május 8. 20:15
Helyszín: Estadio Municipal Iván Elías Moreno (Lima)

Alex Valera ('14, 1-0), Luis Alvarez ('54, 1-1), Alberto Quintero ('85, 2-1), Alberto Quintero ('90+9, 3-1), Abdiel Ayarza ('90+4, 3-2)

• A játékvezető a sok szabálytalanság miatt tizenegy alkalommal osztott ki sárgalapot.

Universitario utolsó 10 meccse

Forma: VereségGyőzelemVereségVereségVereségGyőzelemVereségDöntetlenDöntetlenVereség

Cienciano utolsó 10 meccse

Forma: GyőzelemDöntetlenGyőzelemGyőzelemDöntetlenGyőzelemGyőzelemGyőzelemGyőzelemVereség

Inkább Cienciano győzelem
A két csapat az elmúlt 3 évben kétszer találkozott. A lejátszott mérkőzések gólaránya az Universitario csapatának kedvez (3:2).

Ebből a csapatok egyszer játszottak az Universitario stadionjában, a gólarány pedig a vendégeknek, a Cienciano csapatának kedvez (1:0).

Az elmúlt fél évben az Universitario egyszer sem nyert hazai pályán, egyszer játszott döntetlent és kétszer kapott ki. Az elmúlt fél év mérlege szerint a Cienciano egyszer nyert idegenben, kétszer játszott döntetlent. Ezek alapján nagyobb sikerrel vette a Cienciano az utóbbi mérkőzéseit.

Ha az elmúlt egy évben, a Perui Bajnokság mérkőzésein nyújtott hazai teljesítményt nézzük, az Universitario 1 döntetlent és 5 vereséget könyvelhetett el. A vendég csapat, a Cienciano pedig idegenben kétszer nyert, kétszer játszott döntetlent és kétszer kapott ki. Ez alapján a Cienciano szerepelt jobban.
Az elmúlt egy évben az Universitario olyan csapatoktól szenvedett vereséget hazai pályán, mint pl. a Carlos Stein, a Cajamarca. A Cienciano gárdáját pedig olyan csapatok győzték le idegenben, mint pl. a Carlos Stein vagy az Academia Cantolao. Az Universitario csapatát erősebb ellenfelek voltak csak képesek legyőzni.

Universitario 1629., Cienciano 2894. a Focikatalógus All-Time toplistáján. Ez alapján az Universitario jobb csapatnak tűnik.

A Focikatalógus az Universitario csapatát tartja nyerésre esélyesebbnek.