Főoldal » Meccsek » 2020. szeptember 3. » Universidad de Concepcion - Unión Espanola

Universidad de Concepcion - Unión Espanola 2:3 (0:0)

Nem ez a legfrissebb összecsapás a két csapat között, 2020. december 4-én is volt Unión Espanola - Universidad de Concepcion mérkőzés!

Chilei Bajnokság mérkőzés, 9. forduló - 2020. szeptember 3. 17:00
Helyszín: Estadio Municipal Alcaldesa Ester Roa Rebolledo (Concepción)

Cristian Palacios ('57, 0-1), Gonzalo Bueno ('62, 1-1), Felipe Fritz ('71, 1-2), Cecilio Waterman ('90+7, 11-esből, 2-2), Mauro Caballero ('90+3, 11-esből, 2-3)

• A mérkőzésen két gól is született büntetőből.
  • A mérkőzés mind az öt gólját különböző játékos szerezte.
  • Alejandro Camargo, Carlos Palacios, Misael Dávila, Víctor Méndez, Diego Sánchez, Francisco Portillo, Álvaro Salazar és Guillermo Pacheco összesen öt Universidad de Concepcion - Unión Espanola mérkőzésen szerepeltek.
  • Az Unión Espanola már öt mérkőzés óta veretlen, utoljára 2020. február 17-én sikerült ellenfélnek legyőznie (az Audax Italiano verte őket).

Universidad de Concepcion utolsó 10 meccse

Forma: DöntetlenDöntetlenDöntetlenDöntetlenVereségDöntetlenVereségVereségGyőzelemDöntetlen

Unión Espanola utolsó 10 meccse

Forma: GyőzelemDöntetlenGyőzelemGyőzelemVereségDöntetlenVereségGyőzelemVereségVereség
2020. aug. 30. 00:30