Főoldal » Meccsek » 2021. október 23. » Unionistas de Salamanca - SD Logronés

Unionistas de Salamanca - SD Logronés 3:3 (2:1)

Nem ez a legfrissebb összecsapás a két csapat között, 2024. március 30-án is volt Unionistas de Salamanca - SD Logronés mérkőzés!

Spanyol harmadosztály, 1. csoport mérkőzés, 9. forduló - 2021. október 23. 19:00
Helyszín: Campo de Futbol Reina Sofía (Salamanca)

Ramiro ('26, 1-0), Cris Montes ('29, 2-0), Emilio Lozano ('33, 2-1), Mario Soberón ('74, 2-2), De Miguel ('76, 3-2), Jon Ander ('81, 3-3)

• A mérkőzés mind a hat gólját különböző játékos szerezte.
  • Volt, hogy az Unionistas de Salamanca két góllal is vezetett, de végül a SD Logronés kiegyenlített.

Unionistas de Salamanca győzelem:
29 tipp (76%)
5 tipp (13%)
SD Logronés győzelem:
4 tipp (10%)

Unionistas de Salamanca utolsó 10 meccse

Forma: DöntetlenGyőzelemDöntetlenGyőzelemGyőzelemGyőzelemDöntetlenGyőzelemVereségGyőzelem

SD Logronés utolsó 10 meccse

Forma: GyőzelemGyőzelemDöntetlenGyőzelemVereségGyőzelemDöntetlenDöntetlenDöntetlenGyőzelem

Inkább SD Logronés győzelem
Az elmúlt fél évben az Unionistas de Salamanca háromszor nyert hazai pályán, egyszer játszott döntetlent. Az elmúlt fél év mérlege szerint a SD Logronés kétszer nyert idegenben, háromszor játszott döntetlent és egyszer kapott ki. A statisztika alapján az Unionistas de Salamanca sikeresebb volt a közelmúltban.

Ha az elmúlt egy évben, a Spanyol harmadosztály, 1. csoport mérkőzésein nyújtott hazai teljesítményt nézzük, az Unionistas de Salamanca 4 győzelmet és 1 döntetlent könyvelhetett el. A vendég csapat, a SD Logronés pedig idegenben egyszer nyert, kétszer játszott döntetlent és egyszer kapott ki. Tehát az Unionistas de Salamanca jobban szerepelt.

Az elmúlt egy évben az Unionistas de Salamanca olyan csapatokat győzött le hazai pályán, mint pl. a Deportivo La Coruna, a Burgos vagy a Tudelano. A SD Logronés pedig olyan csapatokat vert idegenben, mint pl. az Alavés, az UD Logronés vagy a Pena Sport. Az Unionistas de Salamanca erősebb ellenfeleket tudott legyőzni (akik előkelőbb helyen szerepelnek a Focikatalógus All-Time toplistán).

Unionistas de Salamanca 2197., SD Logronés 3044. a Focikatalógus All-Time toplistáján. Ez alapján az Unionistas de Salamanca jobb csapatnak tűnik.

A Focikatalógus az Unionistas de Salamanca csapatát tartja nyerésre esélyesebbnek.