Főoldal » Meccsek » 2018. november 25. » Unionistas de Salamanca - Salamanca CF UDS

Unionistas de Salamanca - Salamanca CF UDS 1:1 (1:0)

Nem ez a legfrissebb összecsapás a két csapat között, 2021. március 14-én is volt Salamanca CF UDS - Unionistas de Salamanca mérkőzés!

Spanyol harmadosztály, 1. csoport mérkőzés, 14. forduló - 2018. november 25. 12:00
Helyszín: Pistas del Helmántico (Salamanca)

Unai Hernández ('44, 1-0), Moussa Camara ('69, 1-1)

Unionistas de Salamanca utolsó 10 meccse

Forma: GyőzelemGyőzelemDöntetlenDöntetlenDöntetlenDöntetlenGyőzelemVereségVereségVereség

Salamanca CF UDS utolsó 10 meccse

Forma: DöntetlenVereségGyőzelemVereségVereségDöntetlenVereségVereségVereségGyőzelem

Inkább Salamanca CF UDS győzelem
Az elmúlt fél évben az Unionistas de Salamanca egyszer nyert hazai pályán, háromszor játszott döntetlent és egyszer kapott ki. Az elmúlt fél év mérlege szerint a Salamanca CF UDS egyszer sem nyert idegenben, kétszer játszott döntetlent és háromszor kapott ki. A statisztika alapján az Unionistas de Salamanca sikeresebb volt a közelmúltban.

Ha az elmúlt egy évben, a Spanyol harmadosztály, 1. csoport mérkőzésein nyújtott hazai teljesítményt nézzük, az Unionistas de Salamanca 2 győzelmet, 3 döntetlent és 1 vereséget könyvelhetett el. A vendég csapat, a Salamanca CF UDS pedig idegenben kétszer játszott döntetlent és négyszer kapott ki. Tehát az Unionistas de Salamanca jobban szerepelt.

Az elmúlt egy évben az Unionistas de Salamanca olyan csapatoktól szenvedett vereséget hazai pályán, mint pl. a Leonesa. A Salamanca CF UDS gárdáját pedig olyan csapatok győzték le idegenben, mint pl. a Deportivo La Coruna II. Az Unionistas de Salamanca csapatát erősebb ellenfelek voltak csak képesek legyőzni.

Unionistas de Salamanca 3226., Salamanca CF UDS 3736. a Focikatalógus All-Time toplistáján. Ez alapján az Unionistas de Salamanca jobb csapatnak tűnik.

A Focikatalógus az Unionistas de Salamanca csapatát tartja nyerésre esélyesebbnek.