Főoldal » Meccsek » 2019. november 9. » Unionistas de Salamanca - Real Unión

Unionistas de Salamanca - Real Unión 0:2 (0:0)

Nem ez a legfrissebb összecsapás a két csapat között, 2024. április 21-én is lesz Real Unión - Unionistas de Salamanca mérkőzés!

Spanyol harmadosztály, 2. csoport mérkőzés, 12. forduló - 2019. november 9. 16:00
Helyszín: Pistas del Helmántico (Salamanca)

Matías Télis ('84, 0-1), Eneko Eizmendi ('87, 0-2)

Unionistas de Salamanca utolsó 10 meccse

Forma: GyőzelemVereségVereségDöntetlenVereségVereségDöntetlenGyőzelemVereségVereség

Real Unión utolsó 10 meccse

Forma: VereségVereségVereségGyőzelemGyőzelemDöntetlenVereségVereségDöntetlenDöntetlen

Inkább Real Unión győzelem
Az elmúlt fél évben az Unionistas de Salamanca egyszer nyert hazai pályán, egyszer játszott döntetlent és háromszor kapott ki. Az elmúlt fél év mérlege szerint a Real Unión egyszer nyert idegenben, egyszer játszott döntetlent és négyszer kapott ki. A statisztika alapján az Unionistas de Salamanca sikeresebb volt a közelmúltban.

Ha az elmúlt egy évben, a Spanyol harmadosztály, 2. csoport mérkőzésein nyújtott hazai teljesítményt nézzük, az Unionistas de Salamanca 1 győzelmet, 1 döntetlent és 3 vereséget könyvelhetett el. A vendég csapat, a Real Unión pedig idegenben egyszer nyert, egyszer játszott döntetlent és háromszor kapott ki. Ez kb. egyforma teljesítmény.

Az elmúlt egy évben az Unionistas de Salamanca olyan csapatokat győzött le hazai pályán, mint pl. a Rápido de Bouzas. A Real Unión pedig olyan csapatokat vert idegenben, mint pl. az Amorebieta. A Real Unión erősebb ellenfeleket tudott legyőzni (akik előkelőbb helyen szerepelnek a Focikatalógus All-Time toplistán).
Az elmúlt egy évben az Unionistas de Salamanca olyan csapatoktól szenvedett vereséget hazai pályán, mint pl. az Arenas de Getxo, a Real Sociedad II vagy a Leonesa. A Real Unión gárdáját pedig olyan csapatok győzték le idegenben, mint pl. a Calahorra, az Osasuna II vagy az Amorebieta. Az Unionistas de Salamanca csapatát erősebb ellenfelek voltak csak képesek legyőzni.

Unionistas de Salamanca 2725., Real Unión 1086. a Focikatalógus All-Time toplistáján. Ez alapján a Real Unión jobb csapatnak tűnik.

A Focikatalógus az Unionistas de Salamanca csapatát tartja nyerésre esélyesebbnek.