Főoldal » Meccsek » 2018. december 8. » Unionistas de Salamanca - Deportivo La Coruna II

Unionistas de Salamanca - Deportivo La Coruna II 0:0

Nem ez a legfrissebb összecsapás a két csapat között, 2019. április 27-én is volt Deportivo La Coruna II - Unionistas de Salamanca mérkőzés!

Spanyol harmadosztály, 1. csoport mérkőzés, 16. forduló - 2018. december 8. 16:00
Helyszín: Pistas del Helmántico (Salamanca)

Unionistas de Salamanca utolsó 10 meccse

Forma: GyőzelemDöntetlenGyőzelemGyőzelemDöntetlenDöntetlenDöntetlenDöntetlenGyőzelemVereség

Deportivo La Coruna II utolsó 10 meccse

Forma: GyőzelemVereségDöntetlenDöntetlenGyőzelemVereségVereségVereségVereségGyőzelem

Inkább Deportivo La Coruna II győzelem
Az elmúlt fél évben az Unionistas de Salamanca egyszer nyert hazai pályán, négyszer játszott döntetlent és egyszer kapott ki. Az elmúlt fél év mérlege szerint a Deportivo La Coruna II egyszer sem nyert idegenben, egyszer játszott döntetlent és ötször kapott ki. A statisztika alapján az Unionistas de Salamanca sikeresebb volt a közelmúltban.

Ha az elmúlt egy évben, a Spanyol harmadosztály, 1. csoport mérkőzésein nyújtott hazai teljesítményt nézzük, az Unionistas de Salamanca 2 győzelmet, 4 döntetlent és 1 vereséget könyvelhetett el. A vendég csapat, a Deportivo La Coruna II pedig idegenben kétszer játszott döntetlent és ötször kapott ki. Tehát az Unionistas de Salamanca jobban szerepelt.

Az elmúlt egy évben az Unionistas de Salamanca olyan csapatoktól szenvedett vereséget hazai pályán, mint pl. a Leonesa. A Deportivo La Coruna II gárdáját pedig olyan csapatok győzték le idegenben, mint pl. az Atlético Madrid II. Az Unionistas de Salamanca csapatát erősebb ellenfelek voltak csak képesek legyőzni.

Unionistas de Salamanca 3226., Deportivo La Coruna II 2160. a Focikatalógus All-Time toplistáján. Ez alapján a Deportivo La Coruna II jobb csapatnak tűnik.

A Focikatalógus az Unionistas de Salamanca csapatát tartja nyerésre esélyesebbnek.