Főoldal » Meccsek » 2018. október 27. » Unionistas de Salamanca - Celta Vigo II

Unionistas de Salamanca - Celta Vigo II 1:1 (1:1)

Nem ez a legfrissebb összecsapás a két csapat között, 2024. március 2-án is volt Unionistas de Salamanca - Celta Vigo II mérkőzés!

Spanyol harmadosztály, 1. csoport mérkőzés, 10. forduló - 2018. október 27. 17:30
Helyszín: Pistas del Helmántico (Salamanca)

Diego Pampin ('34, 0-1), Rai ('45, öngól, 1-1)

Unionistas de Salamanca utolsó 10 meccse

Forma: DöntetlenDöntetlenGyőzelemVereségVereségVereségVereségDöntetlenGyőzelemVereség

Celta Vigo II utolsó 10 meccse

Forma: DöntetlenVereségVereségDöntetlenGyőzelemGyőzelemVereségGyőzelemGyőzelemGyőzelem

Inkább Celta Vigo II győzelem

Az elmúlt fél évben az Unionistas de Salamanca egyszer nyert hazai pályán, kétszer játszott döntetlent és egyszer kapott ki. Az elmúlt fél év mérlege szerint a Celta Vigo II kétszer nyert idegenben, kétszer játszott döntetlent és egyszer kapott ki. Ezek alapján nagyobb sikerrel vette a Celta Vigo II az utóbbi mérkőzéseit.

Ha az elmúlt egy évben, a Spanyol harmadosztály, 1. csoport mérkőzésein nyújtott hazai teljesítményt nézzük, az Unionistas de Salamanca 1 győzelmet, 2 döntetlent és 1 vereséget könyvelhetett el. A vendég csapat, a Celta Vigo II pedig idegenben kétszer nyert, egyszer játszott döntetlent és kétszer kapott ki. Ez alapján a Celta Vigo II szerepelt jobban.
Az elmúlt egy évben az Unionistas de Salamanca olyan csapatokat győzött le hazai pályán, mint pl. a Pontevedra. A Celta Vigo II pedig olyan csapatokat vert idegenben, mint pl. a Coruxo. Az Unionistas de Salamanca erősebb ellenfeleket tudott legyőzni (akik előkelőbb helyen szerepelnek a Focikatalógus All-Time toplistán).

Az elmúlt egy évben az Unionistas de Salamanca olyan csapatoktól szenvedett vereséget hazai pályán, mint pl. a Leonesa. A Celta Vigo II gárdáját pedig olyan csapatok győzték le idegenben, mint pl. az Atlético Madrid II. Az Unionistas de Salamanca csapatát erősebb ellenfelek voltak csak képesek legyőzni.

Unionistas de Salamanca 3226., Celta Vigo II 1218. a Focikatalógus All-Time toplistáján. Ez alapján a Celta Vigo II jobb csapatnak tűnik.