Főoldal » Meccsek » 2020. január 26. » Unionistas de Salamanca - CD Alavés II

Unionistas de Salamanca - CD Alavés II 4:2 (1:1)

Spanyol harmadosztály, 2. csoport mérkőzés, 22. forduló - 2020. január 26. 12:00
Helyszín: Pistas del Helmántico (Salamanca)

Paulino ('4, 0-1), De la Nava ('36, 1-1), Góngora ('64, 11-esből, 2-1), Góngora ('76, 3-1), Andrei Lupu ('77, 3-2), De la Nava ('89, 4-2)

Unionistas de Salamanca utolsó 10 meccse

Forma: VereségDöntetlenGyőzelemDöntetlenDöntetlenGyőzelemGyőzelemGyőzelemDöntetlenGyőzelem

CD Alavés II utolsó 10 meccse

Forma: DöntetlenDöntetlenVereségGyőzelemDöntetlenVereségVereségGyőzelemVereségDöntetlen

Inkább CD Alavés II győzelem

A két csapat az elmúlt 3 évben egyszer találkozott. A lejátszott mérkőzés gólaránya a CD Alavés II csapatának kedvez (2:1).
Az elmúlt fél évben az Unionistas de Salamanca háromszor nyert hazai pályán, háromszor játszott döntetlent és háromszor kapott ki. Az elmúlt fél év mérlege szerint a CD Alavés II egyszer sem nyert idegenben, háromszor játszott döntetlent és háromszor kapott ki. A statisztika alapján az Unionistas de Salamanca sikeresebb volt a közelmúltban.

Ha az elmúlt egy évben, a Spanyol harmadosztály, 2. csoport mérkőzésein nyújtott hazai teljesítményt nézzük, az Unionistas de Salamanca 3 győzelmet, 3 döntetlent és 5 vereséget könyvelhetett el. A vendég csapat, a CD Alavés II pedig idegenben négyszer játszott döntetlent és hétszer kapott ki. Tehát az Unionistas de Salamanca jobban szerepelt.

Az elmúlt egy évben az Unionistas de Salamanca olyan csapatoktól szenvedett vereséget hazai pályán, mint pl. az Arenas de Getxo, a Real Sociedad II vagy a Real Unión. A CD Alavés II gárdáját pedig olyan csapatok győzték le idegenben, mint pl. a Salamanca CF UDS, az Osasuna II vagy a Real Valladolid II. Az Unionistas de Salamanca csapatát erősebb ellenfelek voltak csak képesek legyőzni.

Unionistas de Salamanca 2505., CD Alavés II 3851. a Focikatalógus All-Time toplistáján. Ez alapján az Unionistas de Salamanca jobb csapatnak tűnik.

A Focikatalógus az Unionistas de Salamanca csapatát tartja nyerésre esélyesebbnek.